Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych ze stomatologią

Przechodząc do witryny www.stomatologianews.pl zaznaczając - Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam, że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne, stomatologiczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

Konferencja „VIII Andrzejki Stomatologiczne”

Teraz my” – pod takim hasłem odbędzie się tegoroczna, już 8., edycja konferencji Andrzejki Stomatologiczne, na którą zapraszają organizatorzy – Komisja Stomatologiczna Okręgowej Rady Lekarskiej w Katowicach.

To prestiżowe wydarzenie branży stomatologicznej organizowane jest w ostatni weekend listopada 25-27.11.2022 r. w Wiśle.

Przez trzy dni uczestnicy Andrzejek Stomatologicznych wezmą udział w aż 15 sesjach naukowych, poruszających tematykę endodoncji, stomatologii estetycznej i zachowawczej czy periodontologii, m.in.

  • Dr n. med. Katarzyna Mocny-Pachońska – „Współczesne standardy postępowania
    w leczeniu endodontycznym okiem lekarza praktyka”

  • Dr hab. n. med. Mariusz Szuta – „Współczesne spojrzenie na etiopatogenezę, diagnostykę i leczenie raka jamy ustnej”

  • Dr n. med. Maciej Żarow – „Estetyczny Bonding czy licówki porcelanowe?”

Dodatkowo zostaną przeprowadzone warsztatach. Uzupełnieniem części dydaktycznej będzie część kulturalno-rozrywkowa, podczas której m.in. zostaną rozegrane I Mistrzostwa ŚIL lekarzy dentystów w Bowlingu.

Co roku wydarzenie cieszy się coraz większym zainteresowaniem lekarzy-dentystów ze względu na atrakcyjną formę. Coroczne spotkanie kilkuset lekarzy-dentystów jest także okazją do wymiany doświadczeń i wiedzy, a także integracji.

Zapraszamy do zapisów. Liczba miejsc jest ograniczona.

Szczegółowe informacje o konferencji – https://izba-lekarska.org.pl/o-izbie/aktualnosci/viii-andrzejki-stomatologiczne-rejestracja

Formularz rejestracyjny dla uczestników – https://izba-lekarska.org.pl/inne/andrzejki-formularz-uczestnicy

Informacji udziela Ina Matusiak, tel.: 32 60 44 263, e – mail: g.matusiak@izba-lekarska.org.pl