Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych ze stomatologią

Przechodząc do witryny www.stomatologianews.pl zaznaczając - Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam, że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne, stomatologiczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

Kongres FDI w Poznaniu – strona internetowa już dostępna

Hand clicking a search buttonRuszyła strona internetowa Dorocznego Światowego Kongresu Stomatologicznego FDI Poznań 2016. Pod adresem www.fdi2016poznan.org dostępne są najważniejsze informacje dotyczące wydarzenia. – Warto śledzić stronę regularnie – zachęcają organizatorzy Kongresu.

Choć do rozpoczęcia Kongresu pozostał rok, organizatorzy już teraz zachęcają do zapoznania się ze stroną internetową wydarzenia. W poszczególnych zakładkach znalazły się informacje o: ważnych datach, programie naukowym czy imprezach towarzyszących Kongresowi. Są także wstępne wskazówki dla wystawców.

Angielskojęzyczna wersja strony zawiera informacje o Polsce i atrakcjach poszczególnych regionów. W serwisie umieszczono propozycje pakietów turystycznych dla zagranicznych gości oraz informacje o transporcie i bazie noclegowej. To ukłon w stronę dentystów z całego świata, którzy Poznań odwiedzą w liczbie kilku tysięcy.

Zachęcamy do regularnego odwiedzania zakładki „Aktualności”, poprzez którą będziemy przekazywać najważniejsze wiadomości, zarówno dla uczestników jak i wystawców – informuje prof. Bartłomiej W. Loster, prezydent Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego oraz prezydent FDI 2016 AWDC.

– Postępy przygotowań można śledzić nie tylko na oficjalnej witrynie, ale także w serwisach społecznościowych: Facebook, G+ i Twitter. Będziemy obecni na łamach branżowych czasopism i portali oraz w trakcie targów i konferencji dentystycznych. Podczas tegorocznej edycji CEDE zaprezentujemy pierwszy numer polskiego wydania „See you in Poznań magazine”. Obcojęzyczne wersje „SYIP magazine” będą promować Kongres poza granicami kraju – dodaje prof. Honorata Shaw, wiceprezydent PTS, Główny Koordynator Kongresu.

104. Doroczny Światowy Kongres Stomatologiczny FDI odbędzie się w Poznaniu dniach 7-10 września 2016 r. To prestiżowa konferencja z udziałem wybitnych ekspertów z kraju i zagranicy, połączona z międzynarodową wystawą sprzętu i materiałów oraz debatą nad kierunkami światowej polityki stomatologicznej. W ostatnich latach Kongres gościł w: Indiach, Turcji, Chinach, Meksyku, Brazylii, Singapurze. W tym roku gospodarzem jest Bangkok (22-25 września, Tajlandia). Polska będzie organizatorem wydarzenia po raz pierwszy w historii. Gospodarze Kongresu spodziewają się, że do Poznania przyjedzie ponad 12 tys. uczestników.

Więcej informacji:
Biuro Prasowe FDI 2016 AWDC