Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych ze stomatologią

Przechodząc do witryny www.stomatologianews.pl zaznaczając - Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam, że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne, stomatologiczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

Kongres Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego

Długo wyczekiwane spotkanie Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego odbyło się w kwietniu w Krakowie. Przez 3 dni (10 – 12 kwietnia) Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego gościło stomatologów z całej Polski, a także przedstawicieli wszystkich Sekcji PTS. Odbywający się raz na pięć lat Kongres stanowi najważniejsze forum polskiej stomatologii.

„Wszyscy jesteśmy połączeni. Stomatologia wobec wymagań współczesnej medycyny” brzmiało hasło tegorocznego spotkania.

Kongres był również okazją do dokonania wyboru nowego prezydenta Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego. Został nim ponownie, na kolejne
4 lata, prof. dr hab. n. med. Bartłomiej W. Loster.

Był to także czas podsumowań rozwoju nauki oraz działalności szkoleniowej w stomatologii. Uczestnicy Kongresu mieli okazję zapoznać się z najnowszymi trendami w stomatologii, której postęp w ostatnich latach jest wyjątkowo dynamiczny.

Powtarzając słowa prof. Lostera, „W założeniu Kongres, obok prezentacji najnowszych osiągnięć, miał służyć promocji nauki, szerzeniu profilaktyki i wysokiej jakości udzielanych świadczeń stomatologicznych. Nie jest to możliwe bez połączenia wiedzy, współdziałania innowacyjnych technologii, nowoczesnego sprzętu, szkolenia kadr i metod organizacyjnych”.

W Kongresie wzięła również udział redakcja czasopisma STOMATOLOGIA. Na naszym stoisku uczestnicy mogli zapoznać się z najnowszymi numerami czasopisma. Podczas zjazdu premierę miał również nowy portal dla stomatologów przygotowywany przez redakcję – stomatologianews.pl, na którym oprócz artykułów z czasopisma można znaleźć najnowsze informacje z branży, zapoznać się z nowymi produktami, znaleźć interesujące szkolenia, a także podzielić się z redakcją swoimi opiniami. (ABB)