Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych ze stomatologią

Przechodząc do witryny www.stomatologianews.pl zaznaczając - Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam, że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne, stomatologiczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

Krakdent to sukces!

20150320_143923aMiędzynarodowe Targi Stomatologiczne Krakdent 2015 za nami. Jako że minęło od tej imprezy już kilka dni, warto dokonać kilku podsumowań.

Stoisko D12 w Hali Dunaj odwiedziło mnóstwo osób, nie sposób zliczyć, ile dokładnie, wiemy jednak, że gdyby to zrobić, musielibyśmy podać liczbę co najmniej czterocyfrową. Wszystkich „częstowaliśmy” naszym najnowszym wydawnictwem – specjalnym dodatkiem dla higienistek i asystentek stomatologicznych, a także archiwalnymi i nowymi numerami miesięcznika.

Efekt był piorunujący. Od zaciekawienia wielu nowych czytelników, którzy jeszcze nie mieli okazji spotkać się z nami czy to w internecie, czy podczas konferencji i targów, po satysfakcję (często wręcz zachwyt) z treści i wyglądu tegorocznych wydań czasopisma. To poskutkowało również dużą liczbą nowych prenumeratorów.

Nasza załoga odwiedziła też wielu lekarzy dentystów, w tym autorów i bliższych lub dalszych współpracowników, oraz partnerów handlowych i reklamowych. Za wszystkie spotkania jesteśmy ogromnie wdzięczni, niezmiernie cieszymy się również na myśl o efektach działań, jakie podczas tych spotkań zostały zaplanowane. Ze spokojem, ale i z pewną niecierpliwością czekamy również na kolejną edycję Krakdentu.

Marcowe spotkanie w EXPO Kraków było wielkim sukcesem. Naszym i Waszym. Zaowocowało kontaktami, które zaprocentują w bliższym i dalszym czasie. Serdecznie dziękujemy za te niezapomniane wrażenia.

Zespół „Stomatologii”

Nasze zdjęcia z Krakdentu