Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych ze stomatologią

Przechodząc do witryny www.stomatologianews.pl zaznaczając - Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam, że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne, stomatologiczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

Lekarz-orkiestra. Część 1

Za11-610x350Prowadzenie gabinetu czy kliniki to nie lada wyzwanie. Trzeba łączyć wiedzę i dobrze poruszać się w tak wielu obszarach, by zadbać o płynność w działaniu i rozwój biznesu. Zmieniające się przepisy, nowe usługi, nowe urządzenia, nowe materiały, pracownicy, wymagający pacjenci. Czy czasami nie zastanawiasz się, co jest Twoją główną działalnością? Bycie lekarzem, czy może managerem? A gdzie czas na życie prywatne?

 

Podejmując decyzję o założeniu własnego gabinetu czy kliniki, zdecydowałeś się na pełnienie wielu ról w swojej firmie i pracę w większym wymiarze niż pełen etat. I nawet jeśli początkowo wydawało Ci się, że to rola lekarza jest kluczowa, prowadzenie biznesu okazało się bardziej złożoną działalnością. Działalnością wymagającą innej wiedzy i nowych kompetencji. Po pierwsze tych dotyczących zakładania i prowadzenia gabinetu, kwestii finansowych, marketingu, sprzedaży usług i produktów. Wreszcie zatrudniania i zarządzania zespołem.

 

Anna Czelej, Małgorzata Kaczyńska, FutureMD
Cały artykuł znajduje się na: medsukces.pl