Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych ze stomatologią

Przechodząc do witryny www.stomatologianews.pl zaznaczając - Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam, że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne, stomatologiczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

Lekarzu, Lekarzu Dentysto! Oceń rzeczywistość w ankiecie OSAI NIL

Szanowne Koleżanki i Koledzy,
W naszej pracy i w polityce zdrowotnej dużo się działo i dzieje. Co dziś sądzimy o warunkach naszej pracy w nieustannie reformowanej ochronie zdrowia? Co sądzimy o głośnych wydarzeniach? O nadchodzących zmianach w wystawianiu zwolnień i recept?

Rozpoczynamy badanie opinii o tych problemach i gorąco prosimy o wzięcie w nim udziału. Zajmie to około 10 minut. Za każdą wypełnioną ankietę przekażemy Fundacji Lekarze Lekarzom symboliczną złotówkę. Mamy więc nadzieję, że będzie ich bardzo dużo.

Nasze oczekiwania i propozycje zmian w ochronie zdrowia powinniśmy opierać na dobrej znajomości opinii naszego bardzo zróżnicowanego środowiska. Bardzo dziękujemy ponad 2500 Koleżankom i Kolegom biorącym udział w niezwykle trudnym, złożonym i czasochłonnym badaniu dotyczącym szczegółów naszej pracy zawodowej. Zadbamy o to, by aktualne i kolejne badania były krótkie i łatwe, a jednocześnie zapewniły nam solidną wiedzę o problemach i oczekiwaniach naszego środowiska. Teraz planujemy kilka krótkich badań i liczymy na Państwa aktywność i udział.

Prof. Romuald Krajewski, wiceprezes NRL

Szczegółowe informacje są dostępne na stronie Ośrodka Studiów, Analiz i Informacji NIL.

 

 

 

Źródło:

Naczelna Izba Lekarska