Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych ze stomatologią

Przechodząc do witryny www.stomatologianews.pl zaznaczając - Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam, że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne, stomatologiczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

Marzena Dominiak z nominacją profesorską

BAD_6990 ikwp10 czerwca prof. dr hab. n. med. Marzena Dominiak, odebrała nominację profesorską z rąk prezydenta Bronisława Komorowskiego. Profesor Dominiak jest kierownikiem Katedry i Zakładu Chirurgii Stomatologicznej Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, a także kierownikiem naukowym kongresu FDI 2016 w Poznaniu. Na swoim koncie ma ponad 150 publikacji w krajowych i międzynarodowych periodykach naukowych oraz kierownictwo i współpracę przy 27 projektach badawczych.

Więcej o pracy i zainteresowaniach zawodowych pani profesor można przeczytać w wywiadzie zamieszczonym w numerze 5/2015 miesięcznika „Stomatologia”.