Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych ze stomatologią

Przechodząc do witryny www.stomatologianews.pl zaznaczając - Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam, że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne, stomatologiczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

Marzysz o pięknym uśmiechu na lato? Let’s Start!

Rozpocznij tego lata przygodę ze szczoteczką soniczną i zadbaj o lepszą higienę jamy ustnej z Philips SonicareLet’s Start! Przekonaj się jak taszczoteczka potrafi doskonale czyścić zęby, m.in. usuwając płytkę nazębną i delikatnie je wybielając.

 

 

Piękny i zdrowy uśmiech jest w modzie przez cały rok, ale to szczególnie latem lubimy dobrze wyglądać i tak się też czuć. Wykorzystaj nadchodzący letni czas i jeszcze lepiej zatroszcz się o higienę jamy ustnej i piękny biały uśmiech.    Pomoże Ci w tym szczoteczkaPhilips SonicareLet’s Start! 

 

Szczoteczka soniczna Philips Sonicare wykorzystuje wyjątkową technologię sonicznąopartą na falach dźwiękowych i wykonuje aż do 62 tysięcy ruchów szczotkujących na minutę, wytwarzając mikrobąbelki, które dynamicznie docierają do wszystkich, także trudnodostępnych miejsc. Powstały płyn czyści więc nie tylko zęby, ale dostaje się też w przestrzenie międzyzębowe, na tylne powierzchnie zębów i wzdłuż linii dziąseł. Skuteczna i delikatna technologia soniczna pozwala dłużej cieszyć się mocnymi i zdrowymi zębami.Ze szczoteczką soniczną Philips SonicareLet’s Start! możesz też naturalnie wybielić zęby i usunąć codzienne przebarwienia spowodowane przez jedzenie i napoje. Szczoteczka delikatnie rozjaśni Twój uśmiech przy każdym szczotkowaniu.W zestawie znajdują się dwie wymienne główki: PlaqueDefence (lepsze usuwanie płytki nazębnej) i InterCare (lepsze czyszczenie przestrzeni między zębami). Ponadto do szczoteczki pasują wszystkie modele główek Philips Sonicare, więc możesz dobrać swoją ulubioną.

Szczoteczka do zębów Let’s Start! ma jeden podstawowy program szczotkowania Clean, który pozwoli Ci zadbać o jamę ustną. Ponieważ czasem przyzwyczajenie się do czegoś nowego wymaga odrobiny czasu, w szczoteczce dostępny jest też program Łatwy Start, który daje możliwość stopniowego, delikatnego zwiększania intensywności szczotkowania podczas pierwszych 14 sesji mycia nową szczoteczką. Dzięki temu przyzwyczaisz się do działania szczoteczki Philips Sonicare.Szczoteczka Let’s Start ułatwia również mycie zębów przez zalecane przez lekarzy stomatologów 2 min. Funkcja QuadPacer powiadomi Cię, jak długo powinieneś myć poszczególne części jamy ustnej, a Smartimerzasygnalizuje upłynięcie łącznego czasu, czyli 2 min.

 

Wybierz odpowiadający Ci kolor szczoteczki Philips SonicareLet’s Start! i poczuj różnicę już od pierwszego użycia. Do wyboru masz cztery wersje kolorystyczne szczoteczki: czarny, fioletowy, niebieski oraz miętowy. W każdym zestawie znajdziesz szczoteczkę, dwie główki, ładowarkę oraz przydatne zwłaszcza w okresie wakacji etui podróżne.Gotowy? Let’s Start!

 

Rekomendowane ceny szczoteczek sonicznych Philips SonicareLet’s Start! wynoszą:

HX6212/87 (niebieska) – 279 pln

HX6212/88 (fioletowa) – 279 pln

HX6212/89 (czarna) – 279 pln

HX6212/90 (miętowa) – 279 pln

 

O spółce Royal Philips

Royal Philips to wiodąca firma działająca w sektorze technologii medycznych, której misją jest poprawa stanu zdrowia ludności poprzez wsparcie na przestrzeni całego procesu ochrony zdrowia, od prowadzenia zdrowego trybu życia, po zapobieganie, diagnostykę, leczenie i opiekę domową. Philips wykorzystuje zaawansowane technologie oraz dane z badań klinicznych i spostrzeżenia konsumentów, by dostarczać zintegrowane rozwiązania. Firma, z główną siedzibą w Holandii, jest liderem w obszarze diagnostyki obrazowej, terapii wspomaganej obrazowaniem, monitorowania organizmu pacjenta i informatyki medycznej; jest także dostawcą produktów pomagających zachować dobry stan zdrowia oraz produktów stosowanych w opiece domowej.

Sprzedaż produktów Philips z portfolio technologii zdrowotnych, osiągnęła w 2017 roku wartość 17,8 mld euro. Firma w tym czasie zatrudniała około 74 000 pracowników, oferując swoje produkty i usługi w ponad 100 krajach na całym świecie.
Aktualne informacje na temat firmy Philips można znaleźć na www.philips.com/newscenter.

 

 

 

Źródło: Philips