Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych ze stomatologią

Przechodząc do witryny www.stomatologianews.pl zaznaczając - Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam, że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne, stomatologiczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

Medicover otwiera nowe centra stomatologiczne we Wrocławiu i w Szczecinie

Medicover Stomatologia rozszerza swoją sieć o nowe placówki w Szczecinie i we Wrocławiu. Zwiększenie liczby gabinetów dentystycznych to ważny krok w kierunku rozwoju usług stomatologicznych Medicover Polska. Tylko w tym roku do sieci dołączy 27 nowych gabinetów stomatologicznych.

Jak wynika z danych PMR, w 2016 roku wartość rynku stomatologicznego w Polsce sięgnęła ok. 10 mld zł. Według prognoz do 2020 roku rodzimy rynek będzie się rozwijał w tempie 7 proc. rocznie, osiągając wartość 12,6 mld zł.

Rozwój usług stomatologicznych stanowi ważny element strategii biznesowej Medicover Polska. Obecnie firma posiada 83 gabinety dentystyczne zlokalizowane w dużych miastach na terenie całego kraju, a liczba ta systematycznie rośnie.

Systematycznie rosną przychody Medicover w ramach sektora stomatologicznego. Na przestrzeni ostatnich czterech lat odnotowaliśmy czterokrotny wzrost w segmencie usług fee for service (płatność za pojedynczą usługę). Nowe centra we Wrocławiu i w Szczecinie to krok, który pozwoli na zwiększenie dostępności do naszych usług. W tym roku planujemy otwarcie placówek w kolejnych czterech lokalizacjach. Łącznie udostępnimy pacjentom 27 nowych gabinetów.

WIOLETTA JANUSZCZYK, DYREKTOR ZARZĄDZAJĄCA MEDICOVER STOMATOLOGIA I MEDICOVER OPTYK

Medicover Stomatologia stawia przede wszystkim na kompleksowość świadczeń i holistyczne spojrzenie na leczenie i potrzeby pacjentów.

W naszych placówkach wdrożyliśmy system stomatologa prowadzącego, który koordynuje proces leczenia. Chcemy, by pacjent był w tym procesie partnerem, dlatego rozpoczynamy od stworzenia indywidualnego planu leczenia, uwzględniającego oczekiwania pacjenta – również te dotyczące efektów wizualnych, które pacjent chciałby osiągnąć.

WIOLETTA JANUSZCZYK, DYREKTOR ZARZĄDZAJĄCA MEDICOVER STOMATOLOGIA I MEDICOVER OPTYK

Centra stomatologiczne w Szczecinie i we Wrocławiu udostępniają szeroki zakres świadczeń od higienizacji jamy ustnej, aż po skomplikowane zabiegi realizowane w pełnej narkozie. Pacjenci mogą skorzystać z usług w zakresie m.in. implantologii, endodoncji, protetyki, chirurgii stomatologicznej i stomatologii zachowawczej.

W odpowiedzi na potrzeby pacjentów przygotowaliśmy również specjalne gabinety dla dzieci. W przypadku małych pacjentów leczenie prowadzi pedodonta, czyli stomatolog, który posiada dodatkowe przygotowanie do pracy z najmłodszymi.

WIOLETTA JANUSZCZYK, DYREKTOR ZARZĄDZAJĄCA MEDICOVER STOMATOLOGIA I MEDICOVER OPTYK

Nowe centrum we Wrocławiu zostało otwarte w galerii handlowej Tarasy Grabiszyńskie (ul. Grabiszyńska 240), natomiast placówka w Szczecinie znajduje się przy ul. Malczewskiego 26.
Źródło:
Medicover.pl