Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych ze stomatologią

Przechodząc do witryny www.stomatologianews.pl zaznaczając - Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam, że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne, stomatologiczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

Medicover Stomatologia charytatywnie dla najmłodszych

W 2018 roku w ramach akcji charytatywnych Medicover Stomatologia objął opieką ponad 500 małych pacjentów. Dzieci wzięły udział m.in. w bezpłatnych konsultacjach dentystycznych i zajęciach edukacyjnych dotyczących zasad higieny jamy ustnej. Społeczne zaangażowanie Medicover Stomatologia jest wpisane w misję firmy i ma na celu edukację oraz wspieranie nawyków związanych ze zdrowym uśmiechem od najmłodszych lat.W grudniu Medicover Stomatologia jako partner wydarzenia „Gwiazdka pełna magii”, organizowanego przez portal All About Life, przeprowadził dla dzieci warsztaty na temat higienizacji zębów oraz ufundował nagrody dla uczestników.

W Medicover Stomatologia zależy nam na zwiększaniu świadomości dentystycznej w Polsce. Dlatego chętnie angażujemy się w akcje i wspieramy inicjatywy, podczas których możemy edukować pacjentów i zwiększać ich świadomość w zakresie dbałości o zdrowie zębów i jamy ustnej. Nasze działania najczęściej adresujemy do dzieci, które ze względu na trudną sytuację życiową lub materialną, nie są często objęte opieką stomatologa. Wierzymy, że dzięki temu dokładany naszą cegiełkę na rzecz poprawy ich jakości życia i łatwiejszego startu w dorosłość

– mówi Wioletta Januszczyk, Dyrektor Zarządzająca Medicover Stomatologia. Personel z kliniki Stomadental w Rybniku przeprowadził zajęcia edukacyjne i warsztaty dotyczące higieny jamy ustnej oraz prawidłowego szczotkowania zębów. Były one skierowane do dzieci z dwóch rybnickich przedszkoli oraz uczestników turnieju halowej piłki nożnej w Liceum Ekonomicznym.W grudniu placówka włączyła się również w akcję „Czapka Świętego Mikołaja” przekazując w prezencie dla ubogich rodzin produkty stomatologiczne.W ramach prowadzonych działań lekarze Medicover Stomatologia przeprowadzili również przeglądy dentystyczne u podopiecznych Fundacji Charytatywni, dla których dostęp do stomatologów jest utrudniony.

Źródło i zdjęcia:

Medicover