Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych ze stomatologią

Przechodząc do witryny www.stomatologianews.pl zaznaczając - Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam, że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne, stomatologiczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

Medicover Stomatologia kreuje nowe trendy w leczeniu i obsłudze pacjentów. Sprawdzą to już wkrótce pacjenci z Krakowa.

Recepcja kliniki stomatologicznej, która pozwala się zrelaksować, gabinet dentystyczny, przywołujący tylko przyjemne skojarzenia oraz personel, zapewniający poczucie bezpieczeństwa i komfortu. To oczekiwania pacjentów, na które odpowiada Medicover Stomatologia. Już w czerwcu przekonają się o tym pacjenci z Krakowa, gdzie powstanie kolejne, nowoczesne centrum Medicover Stomatologia. Już 10 czerwca w Krakowie w zupełnie nowej odsłonie otwarta zostanie nowoczesna klinika stomatologiczna przy ulicy Podgórskiej 36. Podobnie jak inne centra stomatologiczne Medicover, nowa lokalizacja będzie dostępna zarówno dla każdego pacjenta indywidualnego, jak i posiadającego abonament w Medicover. Na miejscu na naszych pacjentów czekać będzie siedem profesjonalnych gabinetów dentystycznych, lekarze różnych specjalizacji stomatologicznych, pełna diagnostyka oraz najnowsze rozwiązania  medyczne.

Nowoczesne technologie, czyli bezpieczeństwo i komfort dla pacjenta

W Medicover Stomatologia rozwijamy nowoczesne technologie, ponieważ dzięki nim pacjenci zyskują bezpieczeństwo, komfort, szybsze leczenie. Zanim zadecydujemy o inwestycji w innowacyjne rozwiązanie sprawdzamy, czy będzie ono użyteczne dla naszych pacjentów oraz czy będzie wspierać lekarzy w ich codziennej pracy – wyjaśnia Wioletta Januszczyk, Dyrektor Zarządzająca Medicover Stomatologia.   W krakowskim centrum możliwe będzie m.in. nowoczesne leczenie implantologiczne z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego, czyli materiału pozyskanego z krwi pacjenta.

Pacjenci coraz chętniej decydują się na uzupełnienie braków zębowych za pomocą implantów, co zdecydowanie podnosi jakość i komfort życia. Dzięki precyzyjnym i mało inwazyjnym procedurom chirurgicznym pacjenci odzyskują pewność siebie, utracone funkcje oraz przede wszystkim zdrowie jamy ustnej. Decydując się na leczenie implanto-protetyczne, warto zapytać lekarza o możliwość wykorzystania osocza bogatopłytkowego z krwi własnej pacjenta. Jego zastosowanie, w zależności od wskazań, przyspiesza gojenie oraz wpływa korzystnie na kondycję i wygląd dziąseł – wyjaśnia lek. dent. Jakub Bargiel, specjalista chirurgii szczękowo-twarzowej, implantolog, Medicover Stomatologia.

Sprawdzone metody na piękny uśmiech

Pacjenci, którzy zdecydują się na wybielanie zębów w naszej klinice będą mogli skorzystać z zabiegu z wykorzystaniem lampy Beyond. To obecnie jedno z najbardziej skutecznych i efektywnych rozwiązań.

– Tradycyjne wybielanie zębów zwykle trwa ok. dwóch tygodni. Wykorzystanie lampy Beyond pozwala osiągnąć oczekiwane efekty w czasie jednego zabiegu. Co więcej – możemy wykonać wybielanie selektywnie – na wybranych zębach, a nawet na części jednego zęba, który zmienił barwę na przykład w wyniku przyjmowania antybiotyków. Zabieg daje wspaniałe rezultaty i po krótkiej chwili możemy cieszyć się pięknym uśmiechem. Na tego typu zabieg decyduje się coraz więcej pacjentów – i to niezależnie od wieku – mówi lek. dent. Patryk Kononowicz, implantolog i endodonta Medicover Stomatologia.  

Ekosystem stomatologiczny, w którym wszystkie usługi dostępne są pod jednym brandem

W nowo otwartej klinice w Krakowie, w ramach siedmiu gabinetów stomatologicznych, pacjenci skorzystają z konsultacji m.in. endodonty, protetyka, implantologa, chirurga, pedodonty i ortodonty. Wśród narzędzi diagnostycznych zapewniony jest pantomogram, tomograf, cefalometria oraz RTG punktowe. W centrach Medicover Stomatologia zakres specjalizacji stomatologicznych jest bardzo szeroki, a badania diagnostyczne mogą być wykonane na miejscu. Ułatwia to zaangażowanie pacjenta w dbanie o własne zdrowie, oszczędza jego czas i sprawia, że proces leczenia jest skuteczny i uporządkowany.

Personel, który buduje relacje z pacjentem i wspiera go w leczeniu

Od lat stomatologię w Medicover tworzą przede wszystkim ludzie. To właśnie profesjonalizm oraz zdolności komunikacyjne lekarzy i personelu medycznego buduje zaufanie pacjentów. Ogromne znaczenie ma też wiedza, elastyczność, proaktywność i operatywność zespołu administracji, recepcji czy call center. Dzięki tym zespołom, już na etapie umawiania wizyty, pacjent może zidentyfikować swoją potrzebę medyczną i wybrać lekarza właściwej specjalizacji. Co więcej konsultanci są dostępni dla pacjentów codziennie od 8.00 do 20.00.  

W Medicover Stomatologia przykładamy wagę nie tylko do wiedzy medycznej, ale również do obsługi pacjentów. To, w jaki sposób zostanie umówiona wizyta, czy otrzymamy odpowiedni termin wizyty i czy w razie potrzeby udzielone nam będzie wsparcie w kwestiach administracyjnych, jest także kluczowe w budowaniu długotrwałych relacji z pacjentem. Dlatego tak duże znaczenie ma tzw. „front-line”, czyli osoby, które są zazwyczaj pierwszym kontaktem dla pacjenta. To one bardzo często odpowiadają za pierwsze odczucie pacjenta i wrażenie, jakie zostawiamy po sobie jako klinika – komentuje Wioletta Januszczyk. Zaawansowane technologie i metody leczenia, dostęp do wszystkich usług pod jednym dachem oraz personel nastawiony na budowanie relacji. To trzy kluczowe elementy, które stanowią wyróżnik całej sieci Medicover Stomatologia. Dzięki nim możliwe jest stworzenie dobrych doświadczeń pacjenta – opartych na przyjaznej i domowej  atmosferze, zaufaniu do lekarzy oraz na sprawnym przebiegu procesu leczenia. Centrum Medicover Stomatologia w Krakowie to kolejna klinika w południowej części kraju. Łącznie Medicover Stomatologia jest dostępny dla pacjentów w 31 lokalizacjach na terenie całej Polski.

Źródło: Medicover