Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych ze stomatologią

Przechodząc do witryny www.stomatologianews.pl zaznaczając - Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam, że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne, stomatologiczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

Międzynarodowa Konferencja Stomatologiczna WROCFLOW3

Międzynarodowa Konferencja Stomatologiczna WROCFLOW3 odbyła się w zeszłą sobotę, tj. 16.03.2019. Wydarzenie, które miało miejsce w Centrum Kongresowym Hali Stulecia we Wrocławiu zgromadziło około 1050 studentów stomatologii oraz młodych lekarzy dentystów. Uczestnicy konferencji mieli okazję wysłuchać wielu ciekawych i merytorycznych wykładów sławnych lekarzy z Polski i zza granicy. Nie zabrakło prelegentów z Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu – wystąpiły prof. dr hab. Marzena Dominiak, oraz lek. stom. Małgorzata Rostańska-Skorupa.

Konferencja została zorganizowana przez PTSS, a szczególny wkład w przedsięwizięcie mieli studenci stomatologii UMED Wrocław, będący w zarządzie miejscowego oddziału PTSS.

Dodatkowym walorem WROCFLOW3 była część praktyczna, która odbyła się następnego dnia, w niedzielę, podczas której studenci zdobywali praktyczne umiejętności pod okiem specjalistów. Tematami warsztatów były m.in.: “Implantacja i mobilizacja płata – Wprowadzenie do implantologii”, “Medycyna Estetyczna w Stomatologii”, czy “Od nawiertu do korony protetycznej – Implantoprotetyka”.

Od siebie chciałbym dodać, że bardzo się cieszę, iż konferencja tak dobrze wypadła w oczach uczestników.

Wiktor Zalasiński

Koordynator ds. Mediów i BAD

PTSS o. Wrocław