Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych ze stomatologią

Przechodząc do witryny www.stomatologianews.pl zaznaczając - Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam, że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne, stomatologiczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

MIĘDZYNARODOWE SYMPOZJUM OSTEOLOGICZNE BARCELONA 2023 DOSKONAŁOŚĆ TWARDYCH I MIĘKKICH TKANEK

Znakomite grono prelegentów podzieli się swoją wiedzą na temat regeneracji tkanek jamy ustnej podczas przyszłorocznego Międzynarodowego Sympozjum Osteologicznego.
„W Barcelonie spotkają się i wymienią swoimi pomysłami światowi eksperci w dziedzinie regeneracji tkanek jamy ustnej. Tak ogromnej dawki wiedzy eksperckiej z dziedziny zarządzania tkankami twardymi i miękkimi nie znajdziemy na żadnym innym wydarzeniu. Jesteśmy jedynym światowym stowarzyszeniem specjalistycznym w tym zakresie” – wyjaśnia Ronald E. Jung, członek Rady Fundacji Osteologii.

 

Program obejmuje 80 wykładów i 14 warsztatów pod kierownictwem naukowym Pameli K. McClain oraz Istvana Urban. Już od pierwszego dnia kongresu uczestnicy będą mogli wziąć udział w warsztatach ze wszystkich obszarów regeneracji, które poprowadzą światowej sławy eksperci. Przez kolejne dwa dni osoby biorące udział w sympozjum staną przed szansą zagłębienia się w jeszcze bardziej złożone tematy regeneracji tkanek twardych i miękkich. Uczestnicy wydarzenia nauczą się też, jak zapobiegać powikłaniom oraz błędom w wymagających interwencjach chirurgicznych. „Charakterystyczna dla prelegentów Międzynarodowego Sympozjum Osteologicznego jest znakomita równowaga pomiędzy wysokim poziomem naukowym a doskonałością kliniczną. Specjalizując się wyłącznie w regeneracji tkanek jamy ustnej oferujemy dogłębną edukację naukową i kliniczną, której nie można uzyskać nigdzie indziej” – tłumaczy Jung.

Dopełnieniem tego wyjątkowego sympozjum będą dwie spektakularne operacje przeprowadzone na żywo. Tym samym uczestnicy wydarzenia staną się świadkami wdrażania doskonałości chirurgicznej w działaniu. „Dzięki tym wszystkim formom edukacyjnym, które będą miały miejsce w Barcelonie, dajemy zarówno młodym, jak i doświadczonym chirurgom stomatologicznym możliwość zagłębienia się w tę ekscytującą specjalizację oraz szansę pogłębienia wiedzy z jej zakresu” – objaśnia Jung. „Nie ma nic bardziej inspirującego od entuzjazmu, którym emanują największe autorytety w swojej dziedzinie” – dodaje.

Hasło wydarzenia „WE ARE RE:GENERATION” odzwierciedla główny nacisk Fundacji Osteologii na edukację w dziedzinie regeneracji jamy ustnej oraz misję Fundacji, którą jest łączenie nauki z praktyką, poprzez gromadzenie dostępnej wiedzy z całego świata w jednym miejscu i czasie.


O Fundacji Osteologii

Fundacja Osteologii to globalna organizacja która wspiera naukę, szkolenia badawcze i edukację w dziedzinie regeneracji tkanek jamy ustnej. Jej celem jest rozwój i dzielenie się wiedzą i zrozumieniem, prowadzące do opartej na dowodach praktyki klinicznej w celu poprawy opieki nad pacjentem. Fundacja Osteologii łączy postęp naukowy ze współczesną praktyką kliniczną w dziedzinie regeneracji tkanek jamy ustnej.

Osteologia Barcelona 2023

Wszystkie informacje o programie, warsztatach, konkursie przypadków i wystawach plakatów oraz rejestracja są dostępne na stronie osteology-barcelona.org.

Rejestracja dostępna na stronie: https://www.osteology-barcelona.org/