Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych ze stomatologią

Przechodząc do witryny www.stomatologianews.pl zaznaczając - Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam, że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne, stomatologiczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

Międzynarodowe Sympozjum Osteologiczne Barcelona 2023- zaangażuj się w warsztaty osteologiczne

„Zdobywanie nowej wiedzy, doskonalenie umiejętności poprzez praktykę oraz poszerzanie sieci kontaktów zawodowych to tylko niektóre z korzyści płynących z uczestnictwa w warsztatach” – mówi Ronald E. Jung, członek zarządu Osteology Foundation. To właśnie zajęcia praktyczne będą najistotniejszym elementem przyszłorocznego Międzynarodowego Sympozjum Osteologicznego w Barcelonie.

Nauka o mało inwazyjnej regeneracji przyzębia z Pierpaolo Cortellinim, czy pokrywanie recesji wokół zębów i implantów z Martiną Stefanini, to tylko dwa z głównych punktów programu zajęć. „Biorąc udział w warsztatach podczas sympozjum w Barcelonie, uczestnicy otrzymają cenne wskazówki na temat najlepszych praktyk, jak i pułapek czyhających na nich w pracy zawodowej” – obiecuje Stefanini.

Mario Roccuzzo i Daniel Thoma poprowadzą kolejno warsztaty poświęcone popularnym procedurom rekonstrukcyjnym w leczeniu peri-implantitis i nowoczesnemu zarządzaniu tkankami miękkimi. Ronald E. Jung uzupełni natomiast program swoimi zajęciami na temat wprowadzania zarządzania tkankami twardymi i miękkimi na wyższy poziom poprzez poprawę wyników estetycznych. „Bądź w pełni zaangażowany, zadawaj pytania i zrozum szczegóły, które mogą mieć kluczowe znaczenie dla wyniku” – radzi Jung. „Nie ma nic bardziej inspirującego, niż wspaniałe doświadczenie warsztatowe, które pozwala odzyskać motywację do codziennej pracy” – przekonuje.

Przyszłoroczne Międzynarodowe Sympozjum Osteologiczne oferuje imponujący program 80 wykładów, 14 warsztatów, 2 operacji na żywo. Wszystkie zajęcia zostaną poprowadzone przez czołowych światowych ekspertów w dziedzinie regeneracji jamy ustnej. Hasło wydarzenia „WE ARE RE:GENERATION” odzwierciedla główny nacisk Fundacji Osteologii na edukację w dziedzinie regeneracji jamy ustnej oraz misję Fundacji, którą jest łączenie nauki z praktyką, poprzez gromadzenie dostępnej wiedzy z całego świata w jednym miejscu i czasie.

O Fundacji Osteologii

Fundacja Osteologii to globalna organizacja która wspiera naukę, szkolenia badawcze i edukację
w zakresie regeneracji tkanek jamy ustnej. Jej celem jest rozwój i dzielenie się wiedzą i zrozumieniem, prowadzącym do opartej na dowodach praktyki klinicznej w celu poprawy opieki nad pacjentem. Fundacja Osteologii łączy postęp naukowy ze współczesną praktyką kliniczną w dziedzinie regeneracji tkanek jamy ustnej.

Osteologia Barcelona 2023

Wszystkie informacje o programie, warsztatach, konkursie przypadków i wystawach plakatów znajdują się na stronie www.osteology-barcelona.org/.

Rejestracja dostępna na stronie: www.osteology-barcelona.org/