Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych ze stomatologią

Przechodząc do witryny www.stomatologianews.pl zaznaczając - Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam, że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne, stomatologiczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

Miłośnicy stomatologii laserowej po raz drugi spotkają się w Krakowie

PPlakat24-25 listopada 2017 roku w Krakowie odbędzie się 2. Kongres Polskiego Towarzystwa Stomatologii Laserowej. To unikalne wydarzenie dla wszystkich – zarówno tych, którzy nie wyobrażają sobie codziennej pracy bez lasera, jak i tych, którzy dopiero chcą poznać możliwości tego urządzenia w gabinecie.

Program naukowy Kongresu ukaże szeroką perspektywę dla zastosowana laserów w stomatologii, przekaże obiektywną wiedzę na ich temat, zaprezentuje odmienne podejścia do metodyki leczenia. Organizatorzy do Krakowa zaprosili najwybitniejszych ekspertów z Polski i z zagranicy. Jak sami podkreślają – na potwierdzenie uczestnictwa nie musieli czekać ani chwili – co można traktować jako dowód na właściwy kierunek rozwoju polskiej stomatologii laserowej.

W ślad za największymi nazwiskami podąża wiedza na najwyższym poziomie. Do Krakowa – tak jak w 2015 r., na pierwszą edycję Kongresu – przyjadą, którzy wyznaczają kierunki rozwoju stomatologii laserowej. Nie tylko świetnie znają możliwości laserów, ale także potrafią o nich mówić w sposób ciekawy, zrozumiały i intrygujący. Prof. Norbert Gutknecht, prof. Stefano Benedicenti, prof. Umberto Romeo, prof. Marzena Dominiak, prof. Małgorzata Pietruska, dr hab. n. med. Elżbieta Dembowska oraz wielu innych zaproszą Państwa w fantastyczną podróż – pełną ciekawych opisów przypadków, bogatą w niezliczoną liczbę dowodów naukowych i subiektywnych, bardzo praktycznych spostrzeżeń.

2. Kongresowi Polskiego Towarzystwa Stomatologii Laserowej będzie towarzyszyć wystawa sprzętu stomatologicznego. Na stoiskach na uczestników wydarzenia będą czekali specjaliści, którzy odsłonią wszelkie praktyczne tajniki wykorzystania laserów, zaproszą do testów swoich urządzeń, zaproponują najlepszą możliwą ofertę zakupową. Wśród wystawców nie zabraknie również zaprzyjaźnionych wydawnictw, które na swoich łamach i portalach regularnie wspierają rozwój stomatologii laserowej w Polsce.

2. Kongres Polskiego Towarzystwa Stomatologii Laserowej będzie również okazją do integracji środowiska, wielu spotkań w gronie przyjaciół oraz zabawy. A wszystko to w Krakowie – mieście, które stwarza ku temu najlepsze możliwe warunki.

Organizatorami wydarzenia są Polskie Towarzystwo Stomatologii Laserowej oraz firma Exactus. Sponsorami są firmy: BTL (platynowy), MEDIF (złoty) oraz Lasotronix (srebrny) i Straumann (srebrny).

źródło: laser.org.pl