Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych ze stomatologią

Przechodząc do witryny www.stomatologianews.pl zaznaczając - Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam, że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne, stomatologiczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

Na Targach DENTAMED® wszyscy mamy 18 lat

Stając u progu dojrzałości każdy z nas z ekscytacją snuł plany na przyszłość. Organizatorzy Dolnośląskich Targów Stomatologicznych DENTAMED® także patrzą w przyszłość z optymizmem szykując się po raz kolejny do jednego z największych wydarzeń branży dentystycznej w Polsce. Poniżej przedstawiamy kilka powodów, dla których podczas tegorocznej, wyjątkowej 18. edycji Targów DENTAMED® będziemy mogli poczuć się, jak pełni entuzjazmu… 18-latkowie.

Entuzjastyczni i stawiający na rozwój

Podobnie jak 18-latkowie, zwiedzający poszukujący najświeższych informacji ze świata stomatologii, sprzętu i wyposażenia gabinetów dentystycznych oraz potencjalnych pracowników, cechują się entuzjazmem i silną potrzebą rozwijania swojej działalności. Targi DENTAMED®, mimo swojego lokalnego charakteru, są zawsze gwarancją bogatej oferty, przyciągając do Wrocławia głównie polskie firmy. W tym roku weźmie udział 130 wystawców: producentów i dystrybutorów, dla których Targi stały się doskonałą okazją do spotkań z potencjalnymi klientami.

Żądni wiedzy i doświadczeń

Program naukowy DENTAMED®-edu, prowadzony przez wysokiej klasy specjalistów, powstał w odpowiedzi na potrzebę połączenia teorii z praktyką. W tym roku tematem kursu medycznego dla lekarzy będzie „Okluzja i zaburzenia narządu żucia – podejście kompleksowe”. Współpraca stomatologa, fizjoterapeuty i osteopaty może bowiem okazać się kluczowa w leczeniu. Prowadzący odpowiedzą m.in. na pytania, czy trzaski i bóle w stawie są powodem do niepokoju, jak opracować wspólne działania i czego można się spodziewać współpracując z osteopatą. Z kolei sesja szkoleniowa dla asystentek i higienistek stomatologicznych będzie łączyła zagadnienia budowania wizerunku i kompetencji w zawodzie asystentki i higienistki, aspekty prawne (odpowiedzialność prawna, roszczenia pacjenta), temat fotografii stomatologicznej oraz współpracy z endodontą. Dodatkowo odbędą się dedykowane lekarzom dentystom wykłady o zmianach błony śluzowej jamy ustnej oraz osoczu i włókniku bogatopłytkowym. W czasie Targów odbędą się także szkolenia i wykłady firm, podczas których poruszony zostanie szeroki wachlarz zagadnień, przykładowo: estetyczna i funkcjonalna odbudowa zębów w odcinku bocznym, giomery czy nowoczesna endodoncja vs biomechanika zęba. Wszystkich spragnionych wiedzy informujemy, że rejestracja na szkolenia trwa, są jeszcze wolne miejsca.

Odrobina humoru

To oczywiste, że zdrowy, piękny uśmiech pacjenta sprawia największą satysfakcję. W 18. urodziny Targów DENTAMED® nie może zabraknąć uśmiechu ani niespodzianek, o czym z pewnością przekonają się uczestnicy. Organizatorzy sugerują także, by poinformować pacjentów o braku terminów na wizyty w gabinetach stomatologicznych 15 i 16 listopada – wszyscy dentyści w zachodniej części Polski będą wtedy na Targach DENTAMED®!

 

 

Źródło: Targi w Krakowie