Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych ze stomatologią

Przechodząc do witryny www.stomatologianews.pl zaznaczając - Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam, że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne, stomatologiczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

Networking i merytoryczność. Za nami piąta edycja Warsaw Dental Medica Show

Networking i merytoryczność. Za nami piąta edycja Warsaw Dental Medica Show

Piąta edycja Międzynarodowych Targów oraz Kongresu Stomatologii i Medycyny Estetycznej, Warsaw Dental Medica Show, za nami! Kolejna odsłona wydarzenia potwierdziła jego pozycję lidera wśród eventów branżowych i pozwoliła rekordowej liczbie odwiedzających odnaleźć rozwiązania adekwatne do potrzeb.

Po raz kolejny prestiżowa przestrzeń PTAK Warsaw Expo posłużyła jako miejsce do nawiązywania nowych kontaktów biznesowych, znajdywania innowacyjnych rozwiązań, ale również edukacji branżowej, która zwiększa kompetencje uczestników. Piąta edycja Warsaw Dental Medica Show potwierdziła pozycję lidera w organizacji wydarzeń dedykowanych konkretnym sektorom, na co dowodem są tysiące zadowolonych gości i wystawców, którzy odwiedzili PTAK Warsaw Expo w dniach 8-10 września 2022 roku.

Warsaw Dental Medica Show – nowoczesne wydarzenie dedykowane potrzebom branży

Dlaczego Warsaw Dental Medica Show jest tak istotnym punktem na branżowej mapie Polski? Przede wszystkim ze względu na to, że w sposób holistyczny traktuje potrzeby tego sektora usług. Robi to na dwa sposoby. Przede wszystkim otwiera się nie tylko na zakres stomatologii, ale również zwraca uwagę na jej nierozerwalną współpracę z medycyną estetyczną. To w konsekwencji daje możliwość pełnej diagnozy pacjentów i znajdowania rozwiązań, które innym nie przeszłyby przez myśl.

Drugim istotnym aspektem jest to, że piąta edycja Warsaw Dental Medica Show była symbiozą networkingu z edukacją. Formuła targowa wzbogacona została o konferencje i prelekcje, które rozwijały warsztat specjalistów, otwierały ich na międzynarodowe innowacje i zwiększały kompetencje.

Edukacja na Warsaw Dental Medica Show

To właśnie merytoryczne wydarzenia towarzyszące Warsaw Dental Medica Show i zainteresowanie nimi są jednym z wielu świadectw jakości eventu. Uczestnicy mogli skorzystać między innymi z V Kongresu Stomatologii pod patronatem PTS. Prelekcje ekspertów podczas tej części imprezy dotyczyły między innymi najnowocześniejszych technologii w leczeniu kanałowym zębów, innowacji w implantologii, możliwości współczesnej periodontologii czy diagnostyki radiologicznej. Jednocześnie obecni mogli skorzystać z serii podmiotowych warsztatów dotyczących między innymi higieny zębów czy pracy skalerem.

Odbył się również V Kongres Medycyny Estetycznej, w którym mówiono między innymi o tym jak z sukcesem wprowadzić medycynę estetyczną do praktyki stomatologicznej. Nie zabrakło innowacyjnych metod, jak Cherry Lips Concept, które mogą być wykorzystywane jako zakończenie leczenia stomatologicznego, protetycznego oraz ortodontycznego, a także wykładów w zakresie technik autologicznych.

Nie zabrakło również wydarzenia dedykowanego pracy higienistek. Był nim V Kongres Eduasyst, który odbył się w formule wykładowo-warsztatowej. To podczas niego powiedziano między innymi o Soft Touch Strategy, nieprawidłowościach śluzówkowo-dziąsłowych i o tym jak je leczyć, czy też o opiece nad pacjentem periodontologicznym. Podczas Kongresu EduDigital uczestnicy mogli natomiast poznać specyfikę tomografii CBCT. Innowacje i nowości przedstawił mgr inż. Iwo Rutański.

Warsaw Dental Medica Show w liczbach

Piąta edycja Warsaw Dental Medica Show była rekordowa! Podczas wydarzenia uczestnicy mogli się zaznajomić z ofertami blisko 200 wystawców. Samych odwiedzających było natomiast 12100 co jest najlepszym wynikiem w historii wydarzenia. Te dane potwierdzają, jak ważnym punktem na branżowej mapie Polski jest Warsaw Dental Medica Show.

Tak duże zainteresowanie wydarzeniem jest jednocześnie zapowiedzią kolejnej edycji Warsaw Dental Medica Show, która odbędzie się już w dniach 7-9 września 2023r. !

Zarejestruj się i odbierz bezpłatny bilet: https://dentalmedicashow.pl/rejestracja-uczestnicy-targow/