Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych ze stomatologią

Przechodząc do witryny www.stomatologianews.pl zaznaczając - Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam, że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne, stomatologiczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

Niezwykła edycja KRAKDENTU®

34701Jeszcze nigdy w historii Międzynarodowe Targi Stomatologiczne KRAKDENT® nie cieszyły się tak dużym zainteresowaniem, jak ich zbliżająca się edycja! Rekordowa liczba 400 firm z Polski i zagranicy, niezliczona ilość branżowych nowości, dzięki którym tysiące lekarzy będą mogli wyposażyć swoje gabinety i kliniki w zgodzie ze światowymi trendami, jeszcze większa powierzchnia wystawiennicza, niezwykle bogaty program szkoleń i warsztatów w ramach programu KRAKDENT-edu. Wszystko to w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO Kraków (ul. Galicyjska 9). 24. edycja najważniejszego wydarzenia branży stomatologicznej w tej części Europy rozpocznie się już w czwartek i potrwa do soboty.  

Nowoczesny gabinet

Zainteresowanie udziałem w tegorocznej edycji KRAKDENTU® było tak duże, że organizatorzy postanowili zwiększyć możliwą do wynajęcia powierzchnię o 1300 m2. Hala Dunajec to nowoczesna, przeszklona konstrukcja przenośna, która zostanie zrealizowana przez jednego z liderów tego typu rozwiązań w Polsce. Dzięki takiemu zabiegowi, swoją ofertę będzie mogło zaprezentować więcej wystawców. W tym roku pojawi się ich 400 – a wśród nich najdziemy czołowe polskie oraz zagraniczne firmy, m.in. z Chin, Holandii, Niemiec, Rumunii, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii, Włoch czy USA.

Rekordowe grono wystawców to jeszcze bogatsza oferta nowości dla lekarzy – unitów, mebli i wyposażenia gabinetów, narzędzi, nowoczesnego oprogramowania oraz produktów niezbędnych w procesie leczenia. Na stoiskach znajdziemy m.in. SIROLaser Blue – pierwszy na świecie diodowy laser stomatologiczny wyposażony w trzy diody: niebieską 445 nm (nagroda Nobla w dziedzinie fizyki 2014), czerwoną 660 nm i podczerwoną 970 nm; w pełni bezprzewodowy system oświetlenia LED do lup stomatologicznych PeriOptix Firefly; najnowsze aparaty tomograficzne, urządzenia do wybielania zębów, kompozyty i włókna węglowe,  siedziska, zapewniające prawidłową cyrkulację krwi w czasie długich zabiegów czy całą gamę produktów premium do pielęgnacji jamy ustnej zapewniających Hollywoodzki uśmiech. Więcej nowości znajdą Państwo pod tym LINKIEM.

Najlepsze targowe produkty tradycyjnie powalczą o Medale Najwyższej Jakości Targów KRAKDENT®.

KRAKDENT-edu  

Międzynarodowe Targi Stomatologiczne KRAKDENT® to nie tylko szansa na udane zakupy, ale i zdobycie cennej wiedzy. W tym roku w programie KRAKDENT-edu znajdziemy aż 20 różnych szkoleń przygotowanych dla lekarzy dentystów, techników dentystycznych, higienistek i asystentek stomatologicznych. Jego znakomitym uzupełnieniem są szkolenia i prezentacje na stoiskach firm oraz seminaria i kursy przedkongresowe w ramach Kongresu Dental Spaghetti, który świętuje w tym roku 15-lecie istnienia.

Wielkie serca wystawców!

Już po raz 6. w trakcie Targów zostanie przeprowadzona akcja charytatywna DENTOPOMOC, której celem jest wsparcie domów dziecka i rodzin zastępczych z Małopolski. W jej ramach wystawcy przekażą organizatorom akcji – Targom w Krakowie, produkty stomatologiczne m.in. pasty do zębów, szczoteczki o bajkowych kształtach, płyny do płukania ust, nici dentystyczne, pudełeczka na mleczaki, książeczki dla „Dzielnych Pacjentów”, zegary piaskowe, odmierzające czas mycia zębów, gry edukacyjne, zegarki oraz breloki.

W tym roku DENTOPOMOC wsparły: Colgate-Palmolive Poland, Dental Radio, Dentonet, Dentool, Dornwell, Ecolab, E-dental Program dla dentystów, GC, Jordan, Lemix, Magazyn Stomatologiczny, Makromed, Mediaflor, Nevadent, Oxnet, Pierre Fabre Medicament Polska, Pol-Intech, Prestige-Dent, Prodenmed, Quadrostom, Salus International.

Kraków miastem stomatologicznych trendów

Mając na względzie wygodę uczestników KRAKDENTU®, organizatorzy postanowili zaaranżować w pawilonie Dunajec kawiarnię Dento Cafe. To idealna przestrzeń , by po udanych zakupach usiąść, odpocząć, porozmawiać, a być może dokończyć rozmowę biznesową. Relacjom pracodawca-pracownik będzie sprzyjać z kolei STREFA KARIERY – zlokalizowana w lobby EXPO Kraków. Będą tam umieszczone aktualne ogłoszenia o możliwości podjęcia pracy w zawodzie.

24. edycja KRAKDENTU® odbędzie się w dniach 10-12 marca 2016 r. Więcej informacji na stronie: www.krakdent.pl.  Serdecznie zapraszamy!