Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych ze stomatologią

Przechodząc do witryny www.stomatologianews.pl zaznaczając - Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam, że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne, stomatologiczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

Nowe centrum Medicover Stomatologia w Krakowie

Medicover Stomatologia rozszerza swoją sieć o nowe centrum w Krakowie. To druga placówka spółki w Małopolsce. W całym kraju Medicover posiada już ponad 100 gabinetów dentystycznych, a otwarcie kolejnych placówek planowane jest jeszcze w 2018 roku. To odpowiedź na niesłabnące zainteresowanie pacjentów prywatnymi usługami stomatologicznymi.

Medicover Polska systematycznie inwestuje w rozwój sektora stomatologicznego, otwierając własne placówki w nowych lokalizacjach oraz rozszerzając sieć partnerów w oparciu o akwizycje.

– Nasze centrum w Krakowie wyposażone jest w sześć gabinetów stomatologicznych. Opieramy się na wieloletnim doświadczeniu kilkunastu specjalistów oraz kompleksowym podejściu do usług stomatologicznych. Nasi lekarze realizują zabiegi m.in. z zakresu stomatologii zachowawczej, endodoncji, chirurgii stomatologicznej, implantologii, chirurgii szczękowo-twarzowej oraz protetyki

– MÓWI WIOLETTA JANUSZCZYK, DYREKTOR ZARZĄDZAJĄCA MEDICOVER STOMATOLOGIA.

Placówka prowadzi również leczenie periodontologiczne, skoncentrowane na chorobach przyzębia.

– To ważny problem, który dotyczy blisko 50 proc. dorosłych pacjentów, spośród których zaledwie co dziesiąty decyduje się na diagnostykę czy leczenie w tym kierunku

– DODAJE.

Dodatkowo dostępne są specjalne gabinety dla dzieci. Leczenie prowadzi w nich pedodonta, czyli stomatolog, który posiada dodatkowe przygotowanie do pracy z najmłodszymi pacjentami.

Placówka posiada rozbudowane kompetencje w zakresie diagnostyki stomatologicznej. Pacjenci mogą skorzystać z nowoczesnego sprzętu – kamery wewnątrzustnej, znieczulenia komputerowego (Wand STA), tomografii, pantomogramu oraz celafometrii.

Nowe centrum Medicover Stomatologia w Krakowie zlokalizowane jest przy ulicy Pawiej 7.

Źródło:
https://medicover.prowly.com