ZNAJDŹ LEKARZA

piątek, 13 grudnia 2019 Wersja beta
Zobacz:

Nowe centrum Medicover Stomatologia w Warszawie

Nowe centrum Medicover Stomatologia zostanie otwarte w styczniu w Warszawie przy ul. Wołoskiej. O powstaniu placówki w tej lokalizacji zadecydowało duże zainteresowanie prywatnymi usługami stomatologicznymi m.in. wśród pracowników znajdujących się w pobliżu biurowców. Spółka w stolicy ma już 11 placówek oferujących kompleksowe usługi lekarza dentysty. W całym kraju Medicover posiada już ponad 100 gabinetów dentystycznych. 

Centrum obejmuje sześć gabinetów zabiegowych oraz w pełni wyposażony i nowoczesny gabinet RTG.

– Nowa placówka zapewni pacjentom możliwość korzystania z usług z zakresu stomatologii zachowawczej, ortodoncji, protetyki, chirurgii, implantologii i stomatologii estetycznej. W Medicover Stomatologia proces leczenia rozpoczyna się od opracowania i omówienia z pacjentem indywidualnego planu leczenia, który dostosowany jest do potrzeb i możliwości pacjenta i pozwoli na osiągnięcie najlepszych efektów – mówi Wioletta Januszczyk, Dyrektor Zarządzająca Medicover Stomatologia.

Specjaliści zagwarantują też dostęp do stomatologii dziecięcej, oferując bezstresowe leczenie z możliwością odbywania wizyt adaptacyjnych.

W ramach placówki dostępna będzie diagnostyka radiologiczna, RTG, CBCT z wykorzystaniem najnowszych metod obrazowania 3D.

Medicover Polska systematycznie inwestuje w rozwój sektora stomatologicznego, otwierając własne placówki w kolejnych lokalizacjach oraz rozszerzając sieć partnerów w oparciu o akwizycje. Nowe centrum Medicover Stomatologia w Warszawie będzie otwarte przy ul. Wołoskiej 22A.

Przejdź do następnej strony

Nasi klienci