Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych ze stomatologią

Przechodząc do witryny www.stomatologianews.pl zaznaczając - Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam, że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne, stomatologiczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

Nowe Centrum Medicover w Łodzi

Konsultacje lekarzy kilkunastu specjalizacji – m.in. internistów, pediatrów, ginekologów, urologów, czy neurologów, badania medycyny pracy oraz diagnostyka obrazowa. Z tych usług mogą skorzystać pacjenci nowego Centrum Medicover, które zostało właśnie otwarte w Łodzi. Pacjenci mają do dyspozycji również nowoczesną placówkę Medicover Stomatologia oraz salon Medicover Optyk. Nowe centrum medyczne Medicover to 21 nowoczesnych gabinetów medycznych, które pozwalają na zmniejszenie dystansu pomiędzy pacjentem i lekarzem oraz przestrzeń zaprojektowana w oparciu o potrzeby i opinie pacjentów. Centrum ma kompleksowy charakter – tak, aby zapewnić dostęp do możliwie szerokiego wachlarza usług pod jednym dachem. W placówce dostępne są usługi lekarzy podstawowej opieki, a także specjalistów – lekarzy medycyny pracy, okulistów, ginekologów, laryngologów, neurologów, endokrynologów, kardiologów, dermatologów, ortopedów, urologów i chirurgów. Pacjenci mogą również wykonać badania RTG i USG. W nowym salonie Medicover Optyk pacjenci skorzystają z badania optometrycznego oraz z usługi doboru okularów i soczewek kontaktowych.

Nowa placówka w Łodzi to nasze trzecie własne centrum medyczne w tym mieście. To dla nas bardzo ważna inwestycja, ponieważ już dziś naszą opieką medyczną objętych jest wielu pracowników łódzkich firm, a także pacjentów indywidualnych. Chcąc zapewnić właściwą dostępność do konsultacji i badań, konieczne jest zwiększanie liczby gabinetów. Decydując się na konkretną lokalizacje centrów, sprawdzamy, w jakich częściach miast obecnie pacjenci realizują usługi. Bierzemy także pod uwagę łatwość dojazdu oraz dostęp do miejsc parkingowych. W przypadku nowej placówki w Łodzi chcieliśmy być również blisko naszych obecnych i przyszłych pacjentów – pracowników firm, które swoje siedziby mają w budynkach biurowych znajdujących się w okolicy – mówi Iwona Pokwicka, Wiceprezes i Dyrektor Pionu Operacyjnego i Medycznego Medicover Polska. Centrum Medicover Stomatologia to siedem nowocześnie wyposażonych gabinetów oraz specjalny pokój wybudzeń, z którego mogą skorzystać pacjenci decydujący się na wykonanie zabiegu stomatologicznego w pełnym znieczuleniu. Tego typu usługa może być wykonywana u osób dorosłych i dzieci powyżej 5 roku życia.

Wiemy, że wśród naszych pacjentów są również tacy, którzy borykają się z problemem dentofobii. Wychodząc naprzeciw ich potrzebom oferujemy możliwość leczenia w znieczuleniu ogólnym pod narkozą. Jego wykonanie poprzedzone jest kwalifikacją lekarza i wywiadem medycznym prowadzonym przez anestezjologa. Pacjent, który poddaje się leczeniu w tej formie, siada na fotelu dentystycznym, zasypia, a następnie budzi się już po wykonaniu zabiegu w wygodnym pokoju wybudzeń i wraca do domu – mówi Wioletta Januszczyk, Dyrektor Zarządzająca Medicover Stomatologia.Centrum Medicover, Medicover Stomatologia oraz Medicover Optyk są zlokalizowane przy al. Rydza-Śmigłego 20, w budynku Cross Point. Do dyspozycji pacjentów jest parking naziemny, który znajduje się bezpośrednio przed budynkiem.

Źródło: Medicover Sp. z o.o.