Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych ze stomatologią

Przechodząc do witryny www.stomatologianews.pl zaznaczając - Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam, że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne, stomatologiczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

Nowy salon i siedziba Dentsply Sirona – już otwarte!

DS CEE team

W poniedziałek 15 maja br. odbyło się uroczyste otwarcie salonu wystawowego Dentsply Sirona, a także biura z centrum szkoleniowym mieszczącym się w kompleksie Poleczki Business Park w Warszawie. Uroczystość, która zgromadziła partnerów biznesowych, klientów i liderów opinii, stanowiła symboliczny początek obecności Dentsply Sirona w regionie Europy Środkowo-Wschodniej ze swoim kompletnym portfolio.

Dentsply Sirona to obecnie największy na świecie dostawca profesjonalnych rozwiązań dla stomatologii, obejmujących platformy technologiczne, takie jak CAD/CAM, systemy obrazowania, unity stomatologiczne oraz materiały do stomatologii zachowawczej, endodoncji, protetyki i implantologii.

O połączeniu obu firm Dentsply i Sirony, które formalnie miało miejsce w zeszłym roku opowiadał dr Martin Vambera, obecnie Dyrektor Generalny na region Europy Środkowo-Wschodniej, Grecję, Izrael i kraje bałtyckie. Powstanie nowego biura i salonu wystawowego w tej części Europy jest zwieńczeniem zmian, dzięki którym Dentsply Sirona ma możliwość oferowania klientom pełnego portfolio stomatologicznego.

Pomysł stworzenia salonu wystawowego połączonego z salą szkoleniową, jak ujął to wiceprezes Dentsply Sirona Albert Sterkenburg, wynika z potrzeby stworzenia „miejsca do wymiany doświadczeń, gdzie spotykają się klienci, liderzy opinii i partnerzy biznesowi. To miejsce, gdzie przenosimy nasze życie i rozmawiamy o naszej pasji, a jest nią stomatologia”.

Salon i biuro otwarte są 5 dni w tygodniu od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17. Poleczki Business Park, ul. Salsy 2, budynek Lisbon, I piętro.