Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych ze stomatologią

Przechodząc do witryny www.stomatologianews.pl zaznaczając - Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam, że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne, stomatologiczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

NSK oraz Makromed na FDI!

nskmakromed_IKWPZapraszamy do odwiedzenia stoisk firm NSK oraz Makromed podczas targów towarzyszących Dorocznemu Światowemu Kongresowi Stomatologicznemu FDI w Poznaniu w dniach 7-10  września. Ta najwyższej rangi impreza branżowa, corocznie odbywająca się w innym kraju. W tym roku Kongres trafił do Polski.

Na stoisku firmy NSK odwiedzający będą mogli obejrzeć bogatą ofertę tego uznanego producenta. Firma Makromed jest od ponad 20 lat autoryzowanym przedstawicielem koncernu NSK na Polskę, jest również wiodącym polskim producentem unitów stomatologicznych. Na stoisku firmy Makromed zaprezentowane zostaną unity marek CERTUS i EXIMA, będących kwintesencją sprawdzonej, niezawodnej, lubianej przez użytkowników technologii pneumatycznej – teraz oferowanych także w białej kolorystyce. Makromed dodatkowo przygotował specjalnie na Kongres nowe katalogi z szerokim opisem swojej oferty.

Wstęp na targi towarzyszące Kongresowi jest bezpłatny, po wcześniejszej rejestracji.

NSK

Stoisko 8a.B40-B45

Makromed

Stoisko 8a.B35-B37