Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych ze stomatologią

Przechodząc do witryny www.stomatologianews.pl zaznaczając - Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam, że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne, stomatologiczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

Obchody Miesiąca Zdrowia Jamy Ustnej po raz 20. pod egidą Colgate

Miesiąc Zdrowia Jamy Ustnej to inicjatywa marki Colgate, mająca na celu edukację społeczeństwa w zakresie higieny jamy ustnej oraz profilaktyki i przeciwdziałania próchnicy.

W tym roku w ramach obchodów pod hasłem „NASZ CEL: Zdrowszy uśmiech” Colgate zaprosi wszystkich do specjalnej akcji konkursowej, w której do wygrania jest 1000 bezpłatnych zabiegów stomatologicznych, na które składają się: przegląd, czyszczenie i fluoryzacja. Dodatkowo w centrach handlowych w największych miastach Polski rozstawione zostaną specjalne stoiska edukacyjne, gdzie zarówno dorośli jak i dzieci będą mogli poszerzyć swoją wiedzę na temat prawidłowej higieny jamy ustnej. Tegoroczne obchody mają szczególny charakter w związku z wprowadzeniem na rynek przełomowej pasty Colgate Maximum Cavity Protection z technologią Neutralizatora Kwasów Cukrowych™.

Miesiąc Zdrowia Jamy Ustnej_key visual slider zw