Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych ze stomatologią

Przechodząc do witryny www.stomatologianews.pl zaznaczając - Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam, że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne, stomatologiczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

Ogólnopolska Konferencja PTSS Dental Fashion 2 w Łodzi

dental2W dniach 10-11.01.2015 odbędzie się Ogólnopolska Konferencja PTSS Dental Fashion 2 w Łodzi. Specjalnie dla członków stowarzyszenia przygotowano szereg wykładów wygłoszonych przez najlepszych specjalistów, warsztaty praktyczne z różnych dziedzin stomatologii oraz spotkania integracyjne.

Ogólnopolska Konferencja „Dental Fashion 2” została objęta Honorowym Patronatem przez Prodziekana Oddziału Stomatologicznego dr hab. n. med. prof. nadzw. Jerzego Sokołowskiego. Miejscem spotkania będzie Aula 1000 w Innowacyjnym Centrum Kliniczno-Dydaktycznym Uniwersytetu Medycznego przy ul. Pomorskiej 251 w Łodzi, gdzie Organizatorzy mogą gościć do 600 uczestników z całej Polski. Podczas sobotniej sesji wykładowej zostaną przedstawione najnowsze trendy w stomatologii. Wśród prelegentów znaleźli się:

  • prof. dr hab. n. med. Marcin Kozakiewicz (temat wykładu: Spersonalizowane leczenie implantologiczne w chirurgii ortognatycznej)
  • tech. dent. Piotr Nagadowski (temat wykładu: Rozwiązanie problemów okluzyjnych za pomocą łuku twarzowego i artykulatora)
  • lek. Kamil Kuczewski (Wykład realizowany w ramach programu edukacyjnego DentAssist; temat: Jak krok po kroku przeprowadzić pierwszą wizytę z nowym pacjentem, by ukierunkować go na kompleksowe leczenie?)
  • lek. dent. Agnieszka Majewska (temat wykładu: zastosowanie toksyny botulinowej w gabinecie stomatologicznym)
  • prof. nadzw. dr hab. n. prawn. Rafał Kubiak (temat wykładu: Odpowiedzialność karna za błąd medyczny popełniony w zespołowym działaniu)
  • lek. dent. Katarzyna Fabjańska (temat wykładu: Nowe narzędzia, nowe możliwości – szybciej, łatwiej, Endo)

Podczas części praktycznej, która odbędzie się w niedzielę w najnowocześniejszych w Polsce salach przedklinicznych uczestnicy będą mogli wziąć udział w warsztatach zorganizowanych przez Instytut Blend-a-med i Oral-B, KaVo, Natrodent oraz Poldent.

plakat mały

Zaplanowano również dwie imprezy integracyjne. Pierwsza z nich w piątkowy wieczór odbędzie się w klubie Scenografia, a jej tematem będzie „Wenecki bal maskowy”. W sobotę uczestnicy będą bawić się w Sali VIP klubu Grakula. Oprócz imprezy tanecznej połączonej z karaoke przygotowano całonocną grę w kręgle oraz Turniej Bowlingowy.

Uczestnicy Konferencji przyjadą z Oddziałów PTSS z całej Polski. Będą to zarówno studenci, lekarze stażyści, jak i lekarze dentyści, którzy za udział w wydarzeniu otrzymają punkty edukacyjne. Zapraszamy do odwiedzania profilu wydarzenia na Facebooku oraz strony internetowej.

PTSS Łódź