Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych ze stomatologią

Przechodząc do witryny www.stomatologianews.pl zaznaczając - Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam, że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne, stomatologiczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

Olimpiada Higienistek Polskiej Akademii Profilaktyki Stomatologicznej

W tym roku odbędzie się już V edycja Olimpiady Higienistek Stomatologicznych, organizowana przez Polską Akademię Profilaktyki Stomatologicznej. Pomysłodawcą i partnerem strategicznym Olimpiady Higienistek jest Instytut Blend-a-med & Oral –b.

Jest to wydarzenie zarówno dla pracujących higienistek oraz higienistek uczących. Udział w Olimpiadzie pozwala rozwijać nowe umiejętności, zdobywać nowe kwalifikacje oraz wygrywać wspaniałe nagrody. W poprzedniej edycji udział wzięło blisko 800 higienistek.Cieszymy się z tak dużego zainteresowania wydarzeniem, licząc na jeszcze większą frekwencję.

Do 29 stycznia 2019 roku trwa rejestracja na stronie internetowej www.olimpiadahigienistek.pl.

Od 1 lutego do 1 kwietnia 2019  każda zarejestrowana osoba może wziąć udział w I etapie Olimpiady. Każda z uczestników przystępuje do test on-line, identyczny dla wszystkich składającego się z 30 pytań jednokrotnego wyboru. Każda osoba będzie mogła podejść do testu tylko jeden raz. Uczestnicy, którzy uzyskają minimum 60% poprawnych odpowiedzi, zostaną zakwalifikowani do II etapu Olimpiady.

II etap Olimpiady odbędzie się 12 kwiecień 2019 będzie to  test on-line składający się z 30 pytań jednokrotnego wyboru. Limit czasu 60 minut. Do III etapu Olimpiady kwalifikację otrzyma 12 uczestników udzielających, co najmniej 70% poprawnych odpowiedzi, osiągających najkrótszy czas odpowiedzi.

III etap Olimpiady odbędzie się podczas III Międzynarodowego kongresu PAPS w maju 2019 w Warszawie, gdzie po egzaminach teoretycznych i praktycznych nastąpi uroczysty finał, ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród.

Za merytoryczną wartość Olimpiady odpowiedzialny jest komitet naukowy w składzie:

prof. dr hab.n.med. Marzena Dominiak, dr n. med. Maciej Nowak, dr n. med. Tomasz Maria Kercz, dr n. med. Tomasz Dzieniakowski, lic.hig. stom. Karolina Kopcewicz-Kozicka, dypl.hig.stom. Anita Walczak.

W tym roku wartość nagród dla finalistów to 30.000 zł. Dodatkowo dla 12 najlepszych higienistek w każdej z dwóch kategorii bezpłatny udział w III Międzynarodowym Kongresie PAPS wraz z zakwaterowaniem.

Dziękujemy tegorocznym sponsorom Olimpiady firmie W&H Poland,

Instytut Blend-a-med & Oral-b,  Poldent, Kol-dental, Fundacji „ Z uśmiechem przez życie”.

Dołącz do Olimpiady Higienistek i zdobądź tytuł „Najlepszej Higienistki Roku”.

 

Źródło: PAPS