Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych ze stomatologią

Przechodząc do witryny www.stomatologianews.pl zaznaczając - Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam, że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne, stomatologiczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

Pasta, która pomaga zmniejszać objawy podrażnień oraz krwawienia z dziąseł

Nowość! Pasta ELGYDIUM Clinic Perioblock Pro, która pomaga zmniejszać objawy podrażnień oraz krwawienia z dziąseł

Osłabienie dziąseł to dolegliwość, która dotyka wielu pacjentów. Jest ona najczęściej spowodowana przez odkładnie się płytki bakteryjnej oraz kamienia nazębnego, gromadzących się w okolicy przydziąsłowej i między zębami. Taki stan przyczynia się do powstawania zaczerwienień, krwawień lub występowania tkliwości dziąseł. Doskonałym uzupełnieniem leczenia takich stanów jest nowa pasta ELGYDIUM Clinic Perioblock Pro.

Produkt powstał po to, by uzupełniać profesjonalne leczenie osłabionych dziąseł oraz zapewnić prawidłową higienę jamy ustnej. Pasta ta pomaga złagodzić krwawienie dziąseł i przywrócić je do zdrowia, ograniczając tworzenie się płytki nazębnej. Jest to możliwe dzięki zawartej w paście ELGYDIUM Clinic Perioblock Pro, antybakteryjnej substancji czynnej – chlorheksydynie 0,12%. Składnik ten ma za zadanie zwalczanie tworzenia się płytki nazębnej. Oprócz tego, w składzie pasty znajduje się znany ze swoich właściwości łagodzących kwas glicyretynowy. Ten komponent z kolei wzmacnia osłabione dziąsła oraz pomaga zachować komfort podczas szczotkowania zębów. Już po miesiącu stosowania pasta ELGYDIUM Clinic Perioblock Pro łagodzi podrażnienia o 91% i krwawienie z dziąseł o 97%*.

Zaleca się stosowanie preparatu od 2 do 3 razy dziennie, po każdym posiłku przez 1 miesiąc. Pastę ELGYDIUM Clinic Perioblock Pro mogą stosować osoby od 12 roku życia.

*Favrel S., Pierre Fabre Oral Care Internal Study , Perioblock Pro Dentifrice DP0418 Pro, September 2019

Pierre Fabre Oral Care

Firma powstała w 1960 r., jest jednym z czołowych przedsiębiorstw na rynku produktów do pielęgnacji jamy ustnej. Pierre Fabre Oral Care zawiera portfolio znanych marek, takich jak ELUDRIL, ELGYDIUM CLINIC i ELGYDIUM, ELUGEL, PANSORAL.

Dystrybutor:

Pierre Fabre Medicament Polska sp. z o.o.,

ul. Belwederska 20/22, 00-762 Warszawa

tel.: 22 559 63 00, fax: 22 559 63 59

e-mail: office@pierre-fabre.pl

PFM/19/2021