Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych ze stomatologią

Przechodząc do witryny www.stomatologianews.pl zaznaczając - Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam, że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne, stomatologiczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

Pierwsza Wizyta przygotuje dzieci do wizyty u dentysty

Pierwsza Wizyta Logo 90x90Wizyta u dentysty często kojarzy się z przykrym doświadczeniem. Jest to wyzwanie nie tylko dla dziecka i rodzica, ale również dla lekarza. Dzieci boją się nieznanego, rodzice często nieświadomie zaszczepiają w maluchach własny lęk przed dentystą, a lekarze nie wiedzą jak rozmawiać z małym pacjentem.

Dlatego powstała strona www.pierwszawizyta.pl, na której znajdują się 3 strefy: dziecka, rodzica i lekarza. Podstawą akcji jest GRA internetowa, która w kompleksowy sposób przygotowuje malucha do wizyty u stomatologa. Dzięki niej pozna on narzędzia dentystyczne oraz będzie umiał je nazwać, używając dziecięcej nomenklatury.

W obecnej chwili sponsor programu, firma Arkona, przygotowuje bazę Gabinetów Przyjaznych Dziecku. Jeśli chcesz dołączyć do programu, wejdź na stronę internetową www.pierwszawizyta.pl i wydrukuj formularz. Znajdziesz go w strefie dla lekarza w zakładce członkostwo.

Arkona