Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych ze stomatologią

Przechodząc do witryny www.stomatologianews.pl zaznaczając - Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam, że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne, stomatologiczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

Podaruj uśmiech w prezencie!

Urodziny już jutro, a ja nadal nie wiem, co kupić – chyba każdy z nas choć raz miał tego rodzaju myśli. Niekończące się rozterki związane z wybieraniem prezentu można dzisiaj znacznie skrócić. Zamiast martwić się, czy prezent będzie trafiony, można bowiem zdecydować się na zakup karty podarunkowej. Takie karty zyskują w Polsce coraz większą popularność. Coraz częściej decydujemy się nie tylko na karty na zakupy w wybranym sklepie czy zabieg w salonie SPA, lecz także na… wizytę u dentysty.

 

Kartę podarunkową na wizytę u stomatologa można zrealizować na różne sposoby: zaczynając od likwidacji kamienia nazębnego, przez korony pełnoceramiczne i wybielanie, kończąc na implantach stomatologicznych. Najważniejsze jest tutaj to, że to osoba obdarowana decyduje, z jakiej usługi chce skorzystać. Takie karty są zazwyczaj dostępne w kilku wariantach cenowych – od 100 zł do 500 zł.  Jeśli wartość upominku nie pokrywa wartości wykonywanego zabiegu, możliwa jest dopłata.

zdjecieKarty stomatologiczne cieszą się coraz większym zainteresowaniem wśród kupujących. Wprowadza je także coraz więcej gabinetów. – Karty podarunkowe zdecydowaliśmy się wprowadzić do naszej oferty już jakiś czas temu – mówi dr Hanna Sobota, właścicielka kliniki dentystycznej Sobota House of Dentistry w Poznaniu. – Muszę przyznać, że pacjenci przyjęli tę usługę bardzo entuzjastycznie – dodaje. Wiele osób żywi obawę, że zafundowanie komuś wizyty u stomatologa, może zostać odebrane jako sugestia, że obdarowany powinien zadbać o swój uśmiech. W większości przypadków jednak to po prostu bardzo praktyczny prezent i ulga dla portfela. Wielu Polaków wizytę u stomatologa odkłada „na później” właśnie z przyczyn finansowych – mówi dr Hanna Sobota. – Dlatego warto zaskoczyć bliską osobę taką darmową wizytą – stwierdza.

O czym warto pomyśleć kupując stomatologiczna kartę podarunkową? Wybierając gabinet, w którym ją zakupimy powinniśmy uwagę na wystrój i atmosferę miejsca. By podarunkowa wizyta nie okazała się koszmarem, warto wybrać ten ekskluzywny i nowoczesny. Coraz więcej jest w Polsce gabinetów z dużymi oknami, przestrzennymi i jasnymi pomieszczeniami i duża ilością roślin. W takich warunkach obdarowany z pewnością będzie pamiętał, że wizyta u stomatologa jest prezentem, a stresującą koniecznością.

 

***********

 

SOBOTA House of Dentistry to prywatna klinika prowadzona przez doświadczoną lekarz stomatolog, Hannę Sobotę. Dentystka ukończyła studia na Akademii Medycznej w Poznaniu w 1987 roku. Od roku 1989 pracuje we własnym, prywatnym gabinecie. Jej szczególne zainteresowania to stomatologia estetyczna, protetyka i leczenie kanałowe zębów. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Endodontycznego. Jest także konsultantem portalu dentystycznego dentonet.pl. Klinika mieści się w Poznaniu przy ul. Iwaszkiewicza 3, posiada w swojej ofercie cały wachlarz usług stomatologicznych: zabiegi profilaktyczne, licówki, leczenie zębów i dziąseł, leczenie kanałowe, a także implanty i protetyka, leczenie bruksizmu i choroby okluzyjnej. Klinika dba o bezpieczeństwo zabiegów, nowoczesne wyposażenie, ale także o ekologię w prowadzonej działalności.

Więcej informacji znaleźć można na stronie internetowej:
 http://www.sobotadent.pl