Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych ze stomatologią

Przechodząc do witryny www.stomatologianews.pl zaznaczając - Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam, że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne, stomatologiczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

Podręczna kosmetyczka nowoczesnej kobiety – co w niej znajdziemy?

Jaka jest dzisiaj nowoczesna kobieta? Z pewnością aktywna – niezależnie od formy tej aktywności, czy są to spotkania biznesowe czy towarzyskie, siłownia czy taniec, dbanie o dom i dzieci, czy pójście z psem do weterynarza.Jest to kobieta wielozadaniowa, dlategonie godzi się na nawet niewielki dyskomfort, który może utrudnić jej funkcjonowanie. Jak to robi? Pokazuje to zawartość jej… kosmetyczki.

Nowoczesna kobieta doskonale radzi sobie ze wszystkimi trudnościami. Planuje wakacje dla dzieci, domowy budżet oraz stawia czoła zawodowym wyzwaniom. Doskonale wie, że każdy problem da się rozwiązać. Zarówno ten duży, jak i małe niedogodności dnia codziennego. Co takiego kryje się w kobiecej kosmetyczce, co pozwala jej być pewną tego, że nic jej nie zaskoczy w ciągu dnia?

Nieskazitelny wygląd

W kobiecej kosmetyczce nie może zabraknąć podstawowych akcesoriów takich jak lusterko, pilnik czy mini szczotka do włosów, którepozwolą jejw każdym momencie skontrolować wygląd i w razie potrzeby go skorygować. Dzięki nim trening czy wietrzna pogoda nie zagrożą jej włosom, a złamany paznokieć niebędzie rozpraszał jej uwagi. Wiele pań decyduje się również na puder lub bibułki matujące, które pozwalają szybko odświeżyćmakijaż.

Dobre samopoczucie

W kosmetyczkach wielu kobiet znajdują się także plastry czy środki przeciwbólowe, które mają pomóc w nagłych przypadkach – kiedy nowe buty obetrą pięty lub głowa rozboli od nadmiaru obowiązków w pracy. Co jeszcze warto mieć zawsze pod ręką? Niezwykle dokuczliwe i pojawiające się znienacka są wszelkie dolegliwości jamy ustnej. Bolący ząb, ranka na policzku czy afta to przypadłości, które potrafiąskutecznie utrudnić codzienne funkcjonowanie. Nadżerki mogą mieć nawet do 2 cm wielkości i być niezwykle bolesne, a bólu nie warto ignorować.

„Często nie zdajemy sobie sprawy, że nawet pozornie niewielkie objawy bólowe mogą mieć znaczny wpływ na jakość naszego życia, poczucie komfortu i dobrostanu psychicznego. Pomiędzy różnymi dolegliwościami somatycznymi a psychicznymi zachodzą bowiem liczne wzajemne relacje. Dyskomfort związany z bólem znacząco wpływa na nasze procesy poznawcze, np. pogorszenie pamięci, koncentracji czy uwagi. Ból często zaburza nasze ogólne funkcjonowanie, w tym także funkcjonowanie zawodowe i społeczne” – mówi psycholog Agnieszka Woźnica- Kowalewska.

Afty mogą przeszkadzać w piciu, jedzeniu, a nawet mówieniu. Nieleczone mogą utrzymywać się nawet do kilku tygodni. Zastosowanie wyrobu medycznego SacholAftigelnie tylko odizoluje bolesne zmiany od zewnętrznych czynników, ale również pomoże w regeneracji naskórka. Małe opakowanie takiego żelu powinno stać się obowiązkowymelementem kosmetyczki każdej nowoczesnej kobiety.

SacholAftigel– wyrób medyczny przydatny w leczeniu aft, aftowego zapalenia jamy ustnej i mikrozmian w jamie ustnej wywołanychna przykład przez stałe lub ruchome protezy bądź aparaty ortodontyczne. Dzięki skuteczności naturalnychstandaryzowanych ekstraktów wyrób ten tworzy ochronną warstwę przykrywającą mikrozmiany i ogranicza bolesneobjawy oraz pieczenie. Ponadto sprzyja on procesowi odnowy nabłonka. Dostępny w tubie 12 ml.

Średnia cena apteczna:12 g/ 17-18 zł

SacholAftigel, 12 ml.Wskazania do stosowania: afty, aftowe zapalenie jamy ustnej i mikrozmiany w jamie ustnej wywołane na przykład przez stałe lub ruchome protezy bądź aparaty ortodontyczne.Dystrybutor:Valeant Sp. z.o.o. s.j.

 

 

Źródło i zdjęcia: www.38PR.pl