Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych ze stomatologią

Przechodząc do witryny www.stomatologianews.pl zaznaczając - Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam, że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne, stomatologiczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

Porady dzięki którym będziesz mieć biały uśmiech – Światowy Dzień Uśmiechu

Świętuj Światowy Dzień Uśmiechu i chwal się białymi i zdrowymi zębami. W uzyskaniu białego uśmiechu bez wybielania gabinetowego pomoże nam odpowiednia dieta, unikanie kawy, rzucenie palenia, a przede wszystkim prawidłowa pielęgnacja jamy ustnej.

 

 

W tym roku Światowy Dzień Uśmiechu przypada na 5 października. Okazuje się, że o uśmiechaniu trzeba przypominać, bo częstotliwość uśmiechu spada wraz z wiekiem. To radosne święto to zatem świetna okazja nie tylko do przesyłania uśmiechów, ale też do zatroszczenia się o wygląd uśmiechu, czyli białe, zdrowe zęby. Może dzięki temu nie będziemy się tak obawiać szerokiego uśmiechu? Tylko co zrobić, by mieć biały uśmiech?

 

Nasze zęby są mniej białe z powodu występujących na niej przebarwień. Przebarwienia mająprzyczyny wewnętrzne(uwarunkowania genetyczne, choroby) lub zewnętrzne i to z tymi mamy do czynienia częściej. Dobra wiadomość jest też taka, że mamy na nie wpływ i możemy zminimalizować. Pomoże w tym na pewno unikanie produktów barwiących takich jak:borówki amerykańskie, jagody, jeżyny, żurawina, winogrona, kolorowe sosy np. pomidorowy, chilli i niektóre barwiące słodycze. Zminimalizować należy też picie kawy, herbaty (też zielonej) i czerwonego wina. Także palenie sprawia, że zęby są bardziej żółte, więc warto rzucić ten nałóg choćby z tego powodu.

 

Najważniejszym czynnikiem w trosce o biały uśmiech jest jednak odpowiednia pielęgnacja jamy ustnej. Nie możesz zapominać o codziennym, przynajmniej 2-minutowym szczotkowaniu zębów. A jak mieć pewność, że masz prawidłową technikę szczotkowania? Tu z pomocą przychodzi nam technologia, a dokładnej technologia soniczna i szczoteczki Philips Sonicare. Szczoteczka soniczna wykonuje aż do 62 tysięcy ruchów szczotkujących na minutę, pomagając czyścić zęby dynamicznie i skutecznie za pomocą fal sonicznych.

 

Niektóre modele szczoteczek sonicznych posiadają specjalny program do wybielania, który pomoże nam zachować biały uśmiech.Dodatkowo, dobierając odpowiednią główkę, np. Optimal White dostępną w szczoteczkach Philips Sonicare ProtectiveCleanmożemy jeszcze zwiększyć efekt rozjaśnienia zębów. Jej twardsze umieszczone centralnie włosie usuwa przebarwienia, a miękkie boczne czyści powierzchnię zęba, niepodrażniając przy tym dziąseł.Badania kliniczne wykazały, że ta specjalistyczna główka zapewnia efekt wybielenia już po 1 tygodniu[1]!

 

Dodatkowo szczoteczka soniczna pozwoli namrównież dłużej utrzymać efekt wybielania, jeśli już zdecydujemy się na wybielanie gabinetowe. Warto jednak wcześniej wypróbować metodę z unikaniem czynników barwiących i odpowiednią pielęgnację jamy ustnej.

 

Rekomendowane ceny szczoteczek Philips Sonicare ProtectiveClean wynoszą:

 

HX6850/47 – 539,00 zł

HX6851/29 – 539,00 zł

HX6856/17 – 539,00 zł

HX6859/29 – 539,00 zł

HX6870/47 – 679,00 zł

HX6871/47 – 679,00 zł

HX6876/29 – 679,00 zł

HX6877/29 – 679,00 zł

 

 

 

 

Dodatkowych informacji udzielają:

Izabela RogulskaAgata Rzeszuto 
PR Manager

Philips Personal Health

PR Specialist

Philips Personal Health

 
Al. Jerozolimskie 195B

02-222 Warszawa, Polska

tel:  +48 603 230 676

Al. Jerozolimskie 195B

02-222 Warszawa, Polska

tel:  +48 728 665 737

 

[1] Działanie Philips Sonicare z główką Optimal White vs szczoteczka manualna z pastą wybielającą wiodącej marki.