Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych ze stomatologią

Przechodząc do witryny www.stomatologianews.pl zaznaczając - Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam, że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne, stomatologiczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

Press Day na dwudziestolecie Kol-Dental

28 października br. w siedzibie firmy Kol-Dental odbył się Press Day. Motywem wiodącym spotkania było 20-lecie firmy. Organizatorzy mieli przyjemność przybliżyć reprezentantom branżowej prasy i radia sylwetki założycieli firmy Macieja Nurzyńskiego i Jacka Piłko, zaprezentować, jak zmieniali się na przełomie minionych lat i jaką mają wizję rozwoju na przyszłość. 

Z ogromnym zaangażowaniem wspólników w życie firmy idzie w parze bardzo dobra znajomość ludzi, z którymi pracują i których potrzeby dostrzegają. Atmosfera w Kol-Dental i zaangażowanie przekładają się także na zażyłe, długofalowe relacje z klientami.

Plany na przyszłość to nieustający rozwój. Firma rozpoczynała swoją działalność, skupiając się na materiałach, stając się z czasem niekwestionowanym liderem w tej dziedzinie na polskim rynku.

Kol-Dental jest bardzo dumny ze swojego dorobku, który udało mu się osiągnąć w ogromnej mierze dzięki ciężkiej pracy, wytrwałości oraz osobistemu zaangażowaniu partnerów, któremu hołdowali od samego początku istnienia firmy i które niezmiennie trwa do dnia dzisiejszego.

Firma nie obawiała się wyjść naprzeciw innowacyjnym, przeważnie pionierskim pomysłom, na których wzorowały i wzorują się inne firmy. Wprowadziła także optymalne, przemyślane rozwiązania logistyczne, które wciąż są udoskonalane i niezmiennie procentują. Za nadrzędny cel firma postawiła sobie budowanie wieloletnich relacji z klientem, opartych na pełnym zaufaniu.

Redakcja czasopisma STOMATOLOGIA życzy dalszych sukcesów i dziękuje za zaproszenie.

 

Redakcja