ZNAJDŹ LEKARZA

środa, 26 lutego 2020 Wersja beta
Zobacz:

Separatory amalgamatu – przegląd

SSAKI firmy CATTANI z separatorami amalgamatu

Ssaki stomatologiczne firmy CATTANI Sp.A. są wyjątkowymi urządzeniami, które oprócz  energooszczędności, możliwości rozbudowy do jednostki obsługującej większą ilość unitów dentystycznych poprzez wprowadzenie dodatkowego loginu i hasła, charakteryzują się konstrukcją modułową.

Ten rodzaj konstrukcji pozwala w dowolnym momencie na zainstalowanie w każdym z ssaków: TURBO JET 1, MICRO SMART czy TURBO SMART separatorów amalgamatu, które spełniając najwyższe normy separacji  (ISO 11143 oraz TÜV) jednocześnie są najlepszą ofertą pod względem finansowym.   

Cena separatora amalgamatu w zależności od modelu:  Hydrocyclon ISO 4, Hydrocylon ISO 6 czy Hydrocyclon ISO 18 waha się od 2.700 zł do 3.500 zł.

Każdy z ssaków produkowany jest w wersji bez obudowy (ekonomicznej) przeznaczonej do zainstalowania w pomieszczeniach technicznych poza gabinetem stomatologicznym oraz w wersji w obudowie dźwiękochłonnej pozwalającej na zainstalowanie w gabinecie stomatologicznym obok unitu.

Ponad 50-letnie doświadczenie firmy CATTANI w produkcji systemów ssących i separacji amalgamatu od jednostek 1-stanowiskowych do centralnych systemów obsługujących ponad 300 stanowisk oraz instalacje w gabinetach stomatologicznych, uniwersytetach i placówkach medycznych na całym świecie, świadczą o najwyższej jakości tych urządzeń.

Ponadto firma CATTANI posiada w Polsce ponad 40 serwisantów posiadających autoryzację producenta .

 

CATTANI POLSKA

Jana Henryka Dąbrowskiego 471A

60-451 Poznań

 

KONTAKT

Telefon: +48 61 852 11 55

Faks :+48 61 851 59 78

Mail: office@cattani.com.pl

www.cattani.com.pl

 

 

 

 

 

 

Przejdź do następnej strony

Nasi klienci