Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych ze stomatologią

Przechodząc do witryny www.stomatologianews.pl zaznaczając - Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam, że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne, stomatologiczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

Rekordowo dużo chętnych na stomatologię we Wrocławiu

OLYMPUS DIGITAL CAMERAUniwersytet Medyczny we Wrocławiu zanotował rekordową liczbę chętnych podczas rekrutacji na kierunek lekarsko-dentystyczny. Na jedno miejsce na studia stomatologiczne przypadło aż 52 kandydatów – poinformowała rzeczniczka prasowa Uniwersytetu, Jolanta Grzebieluch.

– Tak duże zainteresowanie studiami na naszej Uczelni może wynikać z wielu czynników. W ubiegłym roku studenci wybrali nasz Uniwersytet jako uczelnię najbardziej przyjazną studentom. W niedawno opublikowanym rankingu PERSPEKTYW wyraźnie widać, że nasz Uniwersytet pnie się do góry – dodaje Rektor UM we Wrocławiu, prof. dr hab. Marek Ziętek.

Zainteresowanie pozostałymi kierunkami kształtowało się na porównywalnym poziomie, jak w latach ubiegłych, jedynie analityka medyczna i dietetyka cieszyły się nieco większą popularnością.

UM Wrocław/KA