Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych ze stomatologią

Przechodząc do witryny www.stomatologianews.pl zaznaczając - Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam, że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne, stomatologiczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

Rośnie liczba wystawców CEDE 2018

Już 180 firm z Polski i zagranicy potwierdziło udział w 27. Środkowoeuropejskiej Wystawie Produktów Stomatologicznych CEDE 2018. Informacje o wystawcach można znaleźć w katalogu dostępnym na www.cede.pl.

W połowie czerwca wystawcy CEDE 2018 zarezerwowali 4750 metrów kwadratowych powierzchni pawilonów Międzynarodowych Targów Poznańskich. To z pewnością jednak nie koniec. Wystawa rozpocznie się 20 września o godz. 9.00 (od 8.00 dla wystawców). Wstęp nie wymaga zakupu biletu, jedynie rejestracji oraz wydrukowania bezpłatnej karty wstępu. Można to zrobić on-line lub na miejscu. Rejestracja w Poznaniu będzie możliwa w Wejściu Zachodnim (od strony ul. Śniadeckich) i Wejściu Wschodnim (od strony dworca PKP, ul. Roosevelta) Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Czytaj także: Wystawa, która nie stoi w miejscu

Karta wstępu umożliwia uczestnictwo w:

– szkoleniach firmowych, tzw. forach edukacyjnych, zlokalizowanych w pawilonach (Stomatologia 3.0, Dental Club oraz Business Dental Forum)

– sympozjach satelitarnych Pierre Fabre oraz Chema-Elektromet

– sesji „Naukowy Zawrót Głowy – nowości w nauce”

– koncercie Waldemara Malickiego „Co tu jest grane?” (20.09)

– Czerwiec to dobry czas na dopełnienie formalności związanych z uczestnictwem w CEDE. Udział w wydarzaniu potwierdzili już najważniejsi producenci i dystrybutorzy, z pewnością nie zabraknie premier i niespodzianek. Sektor wystawienniczy rozwija się w wyjątkowym tempie, coraz częściej wystawcy sięgają po nowoczesne technologie w komunikacji z uczestnikami, chociażby takie jak wirtualna rzeczywistość. Z pewnością branża stomatologiczna się temu nie oprze. Tegoroczna edycja wprowadza szereg nowości, które mają spełnić oczekiwania uczestników, ale równocześnie pozostaje wierna najważniejszej wartości – jakości. Chcemy, aby to właśnie jakość w parze z wiedzą, była magnesem do odwiedzania stoisk – podkreśla Marek Wiktorowski z firmy Exactus.

 

Aktualny katalog wystawców dostępny jest na www.cede.pl w zakładce Wystawa oraz w bezpłatnej aplikacji mobilnej. Praktyczną nowością CEDE 2018 jest agenda aktywności na stoiskach. Intuicyjny suwak pozwala uczestnikom na szybkie odnalezienie interesującego wydarzenia, które odbędzie się  w obrębie powierzchni konkretnej firmy.

27. edycji CEDE towarzyszy 2. Kongres Unii Stomatologii Polskiej.

W 2017 r. w wystawie uczestniczyło 220 firm, w tym 179 z Polski.

 

 

Źródło:

cedenews.pl