Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych ze stomatologią

Przechodząc do witryny www.stomatologianews.pl zaznaczając - Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam, że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne, stomatologiczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

Rozwój zastosowań druku 3D: szybkie prototypowanie w medycynie i stomatologii

banner cpi

BEZPŁATNY UDZIAŁ: XIV seminarium w cyklu MEDICA INFO „ROZWÓJ ZASTOSOWAŃ DRUKU 3D – SZYBKIE PROTOTYPOWANIE W MEDYCYNIE I STOMATOLOGII”
Warszawa, 9 lutego 2016r.

Zastosowanie druku 3D w medycynie to zaawansowana technologia, która staje się coraz częściej wykorzystywana. Podczas spotkania zostaną przedstawione przykłady zastosowania zaawansowanych technologii druku 3D oraz technologie RP stosowane w stomatologii. Seminarium będzie prowadzone w formie wykładów połączonych z case study oraz dyskusją. Głos zabiorą praktycy i eksperci w tej dziedzinie, których sylwetki bliżej można poznać TU.

Co w programie?

  • Nowe rozwiązania i dokonania druku 3D w obszarach medycznych. Wiodące polskie przykłady zastosowań druku 3D. Zalety i wady stosowania druku 3D w procedurach medycznych.
  • Aspekty medyczne druku 3D.
  • Obszary druku 3D w zastosowaniach medycznych.
  • Techniki szybkiego prototypowania w stomatologii. Sposób wytwarzania szablonów chirurgicznych na 3D modelach.
  • Zastosowanie wybranych metod przyrostowych w medycynie.
  • Rekonstrukcja geometrii tętnic wieńcowych na bazie wyników obrazowania angio-TK”.
  • Aspekty prawne druku 3D w zastosowaniach medycznych  odpowiedzialność wytwórcy modelu oraz lekarza. Druk 3D a własność intelektualna  kiedy drukowanie przestrzenne jest prawnie dozwolone?

Szczegółowy PROGRAM wydarzenia.

BEZPŁATNA REJESTRACJA możliwa jest wyłącznie dzięki poniższemu formularzowi zgłoszeniowemu.
Ilość miejsc ograniczona!

Organizator: Centrum Promocji Informatyki Sp. z o.o.; tel. (22) 870 69 10, 870 69 78; email: pr@konferencja.com.pl