Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych ze stomatologią

Przechodząc do witryny www.stomatologianews.pl zaznaczając - Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam, że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne, stomatologiczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

Scandinavian Clinic już w Krakowie

W centrum Krakowa została otwarta klinika stomatologiczna o skandynawskich standardach. To nowość na polskim rynku usług dentystycznych. Jak twierdzą właściciele,placówkapowstała z przekonania, że stomatologia to nie tylko zabiegi dentystyczne, ale również oparta na wzajemnym zaufaniu i uczciwości relacja z każdym pacjentem. 

Wzorując się na skandynawskich standardach opieki zdrowotnej stworzyliśmy klinikę, w której panuje atmosfera zrozumienia potrzeb i akceptacji oczekiwań pacjenta– mówiArtur Drzystek, prezes zarząduScandinavian Clinic.

Co oznacza skandynawska jakość w Krakowie? Właściciele tłumaczą, że dla nich to przede wszystkimedukacja pacjenta oraz staranność i precyzja, gwarantujące najwyższą jakość opieki. Aby te wszystkie warunki zostały spełnione w klinice zadbano o nowoczesny sprzęt, który pozwoli na zaawansowane techniki leczenia oraz zespół złożony z wykwalifikowanych specjalistów. Nie zapomniano również o charakterze wnętrz, które zostały utrzymane w skandynawskim klimacie.

Umiejętność słuchania i zrozumienia dla potrzeb pacjenta, a przy tym zaangażowanie, precyzja i troska o najdrobniejszy szczegół wizyty to są standardy skandynawskiego leczenia, którym z pewnością nie tak łatwo dorównać. Jesteśmy jednak przekonani, żesprawny i rozbudowany system opieki medycznej, jaki funkcjonuje w Skandynawii, można z powodzeniem przenieść do Polski. Uważamy, że światowy standard usług w rozsądnej cenie powinien być dostępny dla każdego – dodaje FrodeBohan z Norwegii, współwłaściciel kliniki.

Właściciele i pracownicy kliniki stworzyli wspólnie manifest miejsca w klimacie skandynawskiego hygge, czyli popularnego w ostatnim czasie określenia oznaczającego poczucie komfortu, równowagi i bezpieczeństwa. Pacjenci są zapewniani o leczeniu bez bólu, zaangażowaniu specjalistów i komfortowej atmosferze.

Dokładamy najwyższych starań, by nie zatracić skandynawskiego ducha, który przyświecał powstaniu naszej kliniki i znajduje odzwierciedlenie w naszym sposobie pracy. Dla nasnajważniejsi są pacjenci.Chcemy, aby otrzymywali nie tylko rzetelne informacje i kompleksową pomoc, ale także poczucie bezpieczeństwa i zaufania – wyjaśnia Maciej Lepszy, dyrektor medyczny Scandinavian Clinic.

Scandinavian Clinic mieści się przy placu Szczepańskim 3, tuż obok kultowych krakowskich kawiarni – Bomby,Charlotte, Betel Klub oraz Bunkra Sztuki. Klinika zapewnia pełen wachlarz usług stomatologicznych od higieny, przez ortodoncję po protetykę i implantologię. Placówka nie współpracuje z NFZ, jednak wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pacjentów – daje możliwość skorzystania z tzw. MediRat.Scandinavian Clinic jest otwarta od poniedziałku do piątkuw godzinach 8-20 oraz w soboty do godz. 14.

Scandinavian Clinic to nowoczesna klinika stomatologiczna, oferująca pełną obsługę stomatologiczną od przeglądów przez ortodoncję i endodoncję po implantologię czy radiologię. Klinika jest oparta na skandynawskich standardach,nieprzemijającej idei wzajemnego poszanowania i głęboko zakorzenionych wartościach. Przejrzystość działania, równość i uczciwość we współpracy, wysoki poziom zaufania i bezpieczeństwa to filary, które decydują o istnieniu Scandinavian Clinic. Więcej informacji na: www.scandinavian-clinic.pl.

 

 

 

 

Źródło oraz zdjęcia:

Agnieszka Gałczyńska/Marta Czajka
PR&Marketing/Cloud9

tel:  728 995 897
e-mail:
agnieszka.galczynska@cd9.eu/marta.czajka@cd9.eu