Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych ze stomatologią

Przechodząc do witryny www.stomatologianews.pl zaznaczając - Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam, że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne, stomatologiczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

Specjalna oferta współpracy z portalem stomatologianews.pl

Zaplanuj swoją kampanię między 24, a 28 listopada i zapłać 50% mniej.

Stomatologianews.pl to portal działający od 2014 roku codziennie pomagający tysiącom stomatologów w wyborze odpowiednich produktów, sprzętu oraz poszerzeniu wiedzy z zakresu nowych technik leczenia.

Jeżeli posiadasz sprzęt, który chciałbyś sprzedać, próbujesz wynająć pomieszczenie lub organizujesz szkolenie, ale nie wiesz jak je wypromować to nasz portal doskonale sprosta Twoim potrzebom.

W przeciwieństwie do artykułów i ogłoszeń w gazetach, wpisy na portalu nawet sprzed kilku lat cieszą się równie dużą popularnością, co najnowsze. Artykuły sponsorowane zostają na portalu na zawsze, co pozwala docierać do coraz to nowych Klientów.

Ponadto jesteśmy bardzo aktywni na facebooku i instagramie. Tygodniowo docieramy dzięki nim do ponad 20 000 odbiorców. Posiadamy tylko organiczne polubienia osób ściśle związanych z branżą weterynaryjną. Nie korzystamy z kampanii sponsorowanych.

Przeprowadzamy kampanie displayowe i w social mediach, wysyłamy mailingi do bazy 3000 aktywnych czytelników portalu, redagujemy teksty promocyjne.

Zainteresowany? Chciałbyś poznać szczegóły współpracy?

Napisz do nas na : redakcja@stomatologianews.pl

Zadzwoń: 531-520-543