Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych ze stomatologią

Przechodząc do witryny www.stomatologianews.pl zaznaczając - Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam, że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne, stomatologiczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

Spotkanie ekspertów na „Geistlich + YOU2”

Z wiedzy światowej klasy ekspertów skorzystało około 6000 specjalistów w dziedzinie stomatologii. Kongres online skupił się na przedstawieniu cennych informacji na temat rozwoju stomatologii regeneracyjnej. Ponadto 1050 odwiedzających aktywnie wzięło udział w wirtualnych warsztatach praktycznych dotyczących „ridge preservation“, czyli zachowania wyrostka zębodołowego.

2 lutego trzynastu prelegentów-stomatologów z dwunastu krajów podzieliło się swoją wiedzą z uczestnikami kongresu. Większość z imponującej liczby uczestników z około 100 krajów powróciła po udziale w pierwszym kongresie „Geistlich + YOU” w zeszłym roku. Szczególnym wydarzeniem tegorocznego kongresu były warsztaty przeprowadzone przez prof. dr Ronalda E. Junga. Ponad 1000 uczestników brało w nich udział, pozostając w domu i korzystając z modelu szczęki i biomateriałów dostarczonych przez firmę Geistlich.

Dwa przedziały czasowe dla całego świata

Cieszę się, że ponownie udało nam się przyciągnąć tysiące ludzi, zarówno naszym programem, jak i warsztatami. W szczególności duża liczba powracających odwiedzających jest dla mnie potwierdzeniem, że oferujemy prawdziwe korzyści z Geistlich + YOU” – powiedział po zakończonym kongresie COO firmy Geistlich, Matthias Dunkel. Za moderację wydarzenia odpowiadali profesorowie Istvan Urban (Węgry) i Daniel Buser (Szwajcaria), którzy profesjonalnie i inspirująco prowadzili dwuczęściowy dzień kongresu.

Cztery talenty podbijają wirtualną scenę

Pomysł dwóch okien czasowych, które umożliwiły udział zainteresowanym osobom z całego świata, okazał się cenny podczas zeszłorocznej imprezy i był czynnikiem decydującym o jej sukcesie. Uczestnicy docenili również tłumaczenie symultaniczne na sześć języków. Oprócz dziewięciu uznanych na całym świecie ekspertów, czterech zwycięzców konkursu „Zostań prelegentem“ miało okazję po raz pierwszy zaprezentować swoje wystąpienia przed tak liczną publicznością. „Doświadczenie mówców wspólnie z reputacją naszej marki w stomatologii to przepis na sukces takiego kongresu!” – podsumowuje drugi kongres Geistlich + YOU Matthias Dunkel. Geistlich zapowiada ponowne otwarcie wirtualnej areny w 2022 roku.

Nagrane wystąpienia z kongresu dostępne są na platformie YouTube: https://youtube.com/playlist?list=PLoRO8j9SYdxR3qfmNygxGvkuCmDpdraH3