Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych ze stomatologią

Przechodząc do witryny www.stomatologianews.pl zaznaczając - Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam, że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne, stomatologiczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

„Stomatologia” na CEDE 2014

Stoisko „Stomatologii” podczas targów CEDE 2014 w Poznaniu cieszyło się ogromnym zainteresowaniem. Od 11 do 13 września byliśmy uczestnikami wielu niezwykłych spotkań i ciekawych, inspirujących rozmów. Nasi goście mieli możliwość zakupu prenumerat i egzemplarzy czasopisma, a także zapoznania się z interaktywnym portalem dla branży stomatologicznej – stomatologianews.pl.

Z uwagą przyglądaliśmy się wszystkim wydarzeniom CEDE 2014. Byliśmy na wykładach, szkoleniach, wzdłuż i wszerz przemierzyliśmy wystawę produktów stomatologicznych, z czego obszerniejszą relację będzie można przeczytać już niedługo – w kolejnym numerze „Stomatologii”. Dziękujemy za wszystko, co spotkało nas podczas targów. Za wsparcie, zainteresowanie i cenne rady, które z pewnością pomogą nam tworzyć jeszcze lepszy magazyn.

Następne spotkania na CEDE – już za rok. A oto fotorelacja z imprezy oczami „Stomatologii”.