Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych ze stomatologią

Przechodząc do witryny www.stomatologianews.pl zaznaczając - Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam, że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne, stomatologiczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

„Stomatologia” z punktami Index Copernicus!

logo_icMiło nam poinformować, że czasopismo „Stomatologia” pozytywnie przeszło proces ewaluacji ICI Journals Masters List 2014, czego wynikiem jest przyznanie wskaźnika ICV (Index Copernicus Value) w wysokości 36.14 pkt. Znormalizowana wartość wskaźnika ICV dla „Stomatologii” wynosi zaś 3,98 pkt.

Na ocenę ICV (Index Copernicus Value) składają się w tym roku dwa komponenty:

– jakość czasopisma naukowego, w ramach którego czasopismo może otrzymać maksymalnie 100 punktów,

– siła odziaływania czasopisma naukowego w ramach którego złożone algorytmy wyliczają punkty w przedziale od 0 do 400 punktów.

Wyniki tegorocznej ewaluacji ICI Journals Masters List to dla nas olbrzymie wyróżnienie i wielki sukces, na który warto było pracować przez dwa lata od powstania „Stomatologii”. Dowodzi to wysokiego poziomu magazynu, na który swoją pracą złożyło się grono wspaniałych autorów, którym z tego miejsca pragniemy serdecznie podziękować i zaprosić do dalszej współpracy.

Redakcja