Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych ze stomatologią

Przechodząc do witryny www.stomatologianews.pl zaznaczając - Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam, że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne, stomatologiczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

Światowa Konferencja branży stomatologicznej w Berlinie

Planowanie leczenia jest niezwykle ważnym etapem pracy lekarza. Przewidywalne skutki leczenia pozwalają uniknąć wielu błędów. Tą umiejętność nabywa się z czasem ale nawet po latach wiąż zdarzają się chwilę gdy szukamy wsparcia. Nasze  spotkanie w Berlinie ma połączyć specjalistów i liderów z różnych ośrodków i stać się platformą wymiany doświadczeń, która będzie kontynuowana w study clubs. Przeczytaj o naszych warsztatach z szablonów chirurgicznych i drukowania w stomatologii, z pobierania i korzystania z potencjału komórek macierzystych z obszaru jamy ustnej . Dowiedz się co oznacza stomatologia oddechocentryczna.

Poznaj Dr Kevina Kwietnia – jednego z czołowych praktyków/szkoleniowców, który opowie o najważniejszych punktach planowania leczenia i o holistycznym podejściu do pacjenta.

Dr Simon Chard przedstawi cyfrowy gabinet przyszłości.

Prof. Ioannis Georgakopoulos przedstawi nowe koncepcje w zabiegach podnoszenia zatoki i augmentacji.

Sprawdż naszych wykładowców na stronie www.conference.cellivia.com

Tylko teraz promocyjna cena i aż do 50% zniżki . Zarejestruj się pod adresem conference@cellivia.com  I odbierz bilet ze zniżką albo kliknij