Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych ze stomatologią

Przechodząc do witryny www.stomatologianews.pl zaznaczając - Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam, że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne, stomatologiczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

Światowa Wystawa Stomatologiczna FDI w Poznaniu: będzie rekord!

SEE YOU IN PPOZNAŃ FDI 2016 grafika 2Podczas targów sprzętu, narzędzi i materiałów stomatologicznych, towarzyszących Kongresowi FDI w Poznaniu, zaprezentuje się więcej wystawców niż w trakcie ostatnich edycji, które odbyły się w: Bangkoku, New Delhi, Stambule i Hongkongu. Udział w wydarzeniu potwierdziło ponad 300 firm, w tym 82 z Polski. Wstęp na Wystawę, która w tym roku zastępuje popularne CEDE, jest bezpłatny.

Jeszcze w połowie czerwca Organizatorzy FDI Poznań 2016 informowali, że udział w Wystawie potwierdziło ok. 250 wystawców, w tym 40 z Polski. W tej chwili zgłoszonych jest 301 firm z 35 krajów. Patrząc na statystyki ostatnich Kongresów FDI, to absolutny rekord. Podczas Wystawy w Bangkoku (2015 r.) produkty stomatologiczne zaprezentowało 290 firm, w New Delhi (2014) – 233, w Stambule (2013) – 271, a w Hongkongu – 211.

– Potwierdza to tezę, że światowy przemysł stomatologiczny z utęsknieniem czeka na powrót Kongresu i Wystawy do Europy, szczególnie tej części geograficznej. Pod względem zarezerwowanej powierzchni – na chwilę obecną – ustępujemy tylko Kongresowi, który odbył się w Turcji. To znakomita informacja dla wszystkich stomatologów, techników, asystentek, higienistek oraz samych wystawców – mówi Marek Wiktorowski z firmy Exactus, która organizuje FDI Poznań 2016.

Największą grupę wystawców stanowią firmy z: Niemiec, USA, Anglii, Chin, Korei Południowej, Japonii, Włoch, Francji, Austrii i Szwajcarii. W halach MTP będzie można oglądać i testować wyroby z: Izraela, Brazylii, Czech, Słowacji, Szwecji, Finlandii, Malezji, Pakistanu, Turcji, Indii, Rosji czy Ukrainy.

W sumie zarezerwowano już 5400 m² powierzchni hal Międzynarodowych Targów Poznańskich. Podczas Wystawy na pewno zaprezentuje się 82 firm z Polski (1400 m²) – 29 producentów oraz 53 podmioty handlowe sprzedające wyroby z zagranicy, ale ich liczba prawdopodobnie będzie jeszcze większa. Ci pierwsi stworzą tzw. polski pawilon narodowy (8a). Plan wystawy znajduje się na www.fdi2016poznan.org.

– Wstęp na wystawę jest bezpłatny po wcześniejszej rejestracji i wygenerowaniu karty wstępu (wielokrotna, bez uczestnictwa w części edukacyjnej). Rejestracja on-line będzie możliwa tylko do 28 sierpnia, później kartę będzie można wygenerować w zachodnim i wschodnim holu Międzynarodowych Targów Poznańskich – dodaje Marek Wiktorowski.
Przez cztery dni stoiska usytuowane w pawilonach: 7, 7A, 8, 8A można będzie odwiedzać w godzinach 9.00-17.30 lub 18.00. W pawilonie 5A zostanie zorganizowany tzw. Food Court, w którym za posiłki i napoje będzie można zapłacić kartą prepaid. Uczestników Wystawy do hal MTP każdego dnia dowiozą i odwiozą tzw. shuttle bus, dodatkowo identyfikator Kongresu stanie się biletem na podróż komunikacją miejską w Poznaniu.