Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych ze stomatologią

Przechodząc do witryny www.stomatologianews.pl zaznaczając - Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam, że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne, stomatologiczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

Sympozjum DentalHolding

Naukowe sympozjum implantologiczne zorganizowane przez firmę DentalHolding oraz koreańską firmę DENTIUM – wiodącego i uznanego w świecie producenta implantów stomatologicznych – odbyło się 30 listopada 2013 r. w warszawskim hotelu Intercontinental. Spotkanie adresowane było do lekarzy stomatologów wszystkich specjalności, nie tylko zajmujących się implantologią.

 

Sympozjum, które zgromadziło ponad 180 lekarzy stomatologów z całego kraju, okazało się sukcesem zarówno pod względem organizacji, jak i wysokiego poziomu wykładów. Stomatolodzy uczestniczący w spotkaniu bardzo pozytywnie i z dużym uznaniem przyjęli ogrom przedstawionej wiedzy naukowej oraz informacji praktycznych do wykorzystania w codziennej praktyce.

 

Sympozjum „Trendy w implantologii Dentium 2013” było doskonałą okazją do zapoznania się z szeregiem przypadków klinicznych z własnej praktyki przedstawionych przez dr. Jacka Słomińskiego z Oławy oraz dr. Michała Szałwińskiego z Warszawy. Wykłady tych dwóch implantologów praktyków pozwoliły wielu uczestnikom spotkania zrozumieć, że implantologia nie jest wcale taka trudna, ale wymaga dużej ostrożności i dyscypliny.

DSC_0012 DSC_0028

Sympozjum było doskonałą okazją do zapoznania się z nowościami produktowymi z oferty firmy Dentium oraz miejscem do wymiany doświadczeń pomiędzy lekarzami implantologami, protetykami, periodontologami i do zapoznania się z najnowszymi trendami w implantologii.

 

Spotkanie otworzyli i wykłady inauguracyjne poprowadzili: prof. Kand-Min Ahn (Korea), dr Joerg Michael Ritzmann (Włochy), którzy poruszyli temat regeneracji tkanek, regeneracji kości i przyzębia oraz wskazań protetycznych, mając na uwadze funkcjonalność i estetykę.

 

Dr Krzysztof Andruch (praktyka prywatna w Łodzi) w czasie prelekcji wskazał, jakie czynniki należy wziąć pod uwagę przy dokonywaniu wyboru urządzeń do obrazowania 3D oraz jak ważne są to badania przy planowaniu implantacji.

 

Listopadowe spotkanie zorganizowane przez DentalHolding dało początek cyklowi działalności naukowo-szkoleniowej firmy. Kolejne sympozjum implantologiczne odbędzie się w listopadzie 2014 r. Wszystkich zainteresowanych stomatologów już teraz serdecznie zapraszamy.

 

Redakcja