ZNAJDŹ LEKARZA

sobota, 18 stycznia 2020 Wersja beta
Zobacz:

Ładowanie Wydarzenia

Nadchodzące Wydarzenia

Wydarzenia Search and Views Navigation

Wydarzenie Views Navigation

Październik 2019

DIGITAL EXPERT

piątek, 25 października 2019 - sobota, 22 lutego 2020
Warszawa Polska + Google Map

„Digital Expert” - rewolucyjny, intensywny, jedyny w Polsce program szkoleń obejmujący cały proces leczenia z wykorzystaniem nowoczesnych metod cyfrowych. Skierowany do dentystów na różnym poziomie zaawansowania. Pięć 2-dniowych modułów szkoleniowych prowadzą światowej sławy eksperci - klinicyści i prekursorzy w dziedzinie stomatologii cyfrowej. Uczestnicy zdobędą nowatorską wiedzę merytoryczną, techniczną i umiejętności praktyczne potwierdzone Międzynarodowym Certyfikatem DDS International i tytułem Digital Expert.

Dowiedz się więcej »

Luty 2020

Zarządzanie tkankami przyzębia – postępowanie chirurgiczne i niechirurgiczne

27 lutego - 28 lutego
Centrum Szkoleniowe DSI Face Clinic, ul. Łuczek 4
Warszawa,
+ Google Map
3900zł

Dwa intensywne dni warsztatowe będące kwintesencją wiedzy i umiejętności w zarządzaniu tkankami przyzębia! Szkolenie polega na przeglądzie i przećwiczeniu najaktualniejszych i dających najbardziej przewidywalne efekty technik i protokołów leczenia oraz postępowania z tkankami miękkimi i twardymi. Jest to niezbędne kompendium wiedzy do pracy w tym obszarze i absolutna baza do dalszego rozwoju. Ze szkolenia skorzystają dentyści spotykający się w pracy z problemami pacjentów implantologicznych i periodontologicznych oraz ewentualnymi powikłaniami (np. Periimplantitis) lub wysokimi oczekiwaniami natury estetycznej.

Dowiedz się więcej »

Marzec 2020

Curriculum Implantologiczne Edycja XXVI

13 marca - 20 czerwca
Warszawa Polska + Google Map
24zł – 900zł

Curriculum składa się z dziewięciu jedno- i dwudniowych intensywnych szkoleń, podczas których uczestnicy oprócz wiedzy teoretycznej nabywają praktyczne umiejętności i poznają zagadnienia kluczowe dla samodzielnego wdrożenia zabiegów implantacji w swojej praktyce. Program obejmuje kilkadziesiąt godzin różnorodnych warsztatów oraz 3 pełne dni zabiegowe.  Zabiegi prowadzą uczestnicy, którzy przyjadą z własnym pacjentem. Pozostali uczestnicy asystują przy zabiegach. Absolwenci cyklu natychmiast po jego zakończeniu są kompleksowo przygotowani do pracy z pacjentami implantologicznymi i potrafią samodzielnie przeprowadzić zarówno zabieg implantologiczny, jak i wszystkie procedury związane m.in. z planowaniem leczenia, protetyką, regeneracją kości.

Dowiedz się więcej »

Protetyka zaawansowana i okluzja

19 marca - 20 marca
Warszawa Polska + Google Map
3450zł

„Wspaniale przygotowane, szeroka wiedza przekazana od praktyka dla praktyka”.
lek. stom. Ewa Abramowicz

Dowiedz się więcej »

Maj 2020

Zarządzanie tkankami miękkimi – najważniejsze procedury

29 maja - 30 maja
Centrum Szkoleniowe Dental Skills Institute Face Clinic, ul. Łuczek 4
Warszawa, Poland
+ Google Map
2950zł

Dwudniowe, intensywne, praktyczne szkolenie prezentujące kanon kluczowych procedur z zakresu zarządzania tkankami miękkimi wokół implantów i zębów własnych. To szkolenie to esencja najważniejszych technik i absolutna baza do dalszego rozwoju w zakresie zarządzania tkankami miękkimi.

Dowiedz się więcej »
+ Export Events

Nasi klienci