Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych ze stomatologią

Przechodząc do witryny www.stomatologianews.pl zaznaczając - Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam, że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne, stomatologiczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

Targi ANTYCOVID EXPO – Wygraj „pakiet antycovid” dla Twojej firmy

​​Pandemia zmieniła przestrzeń publiczną, a dbanie o bezpieczeństwo pacjentów, pracowników czy klientów jest kluczowe dla każdego z nas. Organizatorzy  chcąc zwrócić uwagę na tę kwestię zapraszają do Konkusu #noweBHP, w którym można wygrać ponad 100 nagród m.in.: pakiety maseczek i przyłbic, środki do dezynfekcji, stacje do dezynfekcji rąk, usługi dezynfekcji powietrza i sterylizatory.

Konkurs skierowany jest do firm, instytucji, prywatnych gabinetów lekarskich i stomatologicznych. Warunkiem udziału jest zgłoszenie firmy do konkursu poprzez formularz i udział w Targach ANTYCOVID EXPO. W konkursie należy odpowiedzieć na dwa pytania:

    • Jak twoim zdaniem zmieni się podejście do bezpieczeństwa i higieny pracy w firmach po pandemii?
    • Jakie produkty chroniące pracowników lub/i klientów chciałbyś zakupić i dlaczego?

Konkurs jest organizowany w ramach Targów ANTYCOVID EXPO, które odbędą się w EXPO Kraków w dniach 14-15 października 2020 r. Są to pierwsze w Polsce targi o tematyce przeciwpandemicznej. Podczas wydarzenia zostaną zaprezentowane najnowocześniejsze metody oraz technologie do walki z pandemią, m.in. dezynfekatory solarne, bezdotykowe klamki do drzwi, aplikacje, gadżety oraz wiele innych akcesoriów pozwalających szybciej pokonać kryzys COVID19.

Więcej informacji: https://antycovidexpo.pl/pl/dla-zwiedzajacych/konkurs.html