ZNAJDŹ LEKARZA

sobota, 27 listopada 2021
Zobacz:

Targi DENTAMED już w listopadzie

Pacjenci coraz świadomiej wybierają gabinety stomatologiczne, sprawdzając przed wizytą, czy posiadają one sprzęt zapewniający szybkie, bezbolesne i bezstresowe leczenie. Wiedzą o tym stomatolodzy, którzy inwestują w innowacyjne technologie zapewniające komfort leczenia. Podczas 19. Dolnośląskich Targów Stomatologicznych DENTAMED®, które odbędą się 5-6 listopada w Hali Sportowej AWF we Wrocławiu na stoiskach wystawców prezentowana będzie szeroka oferta produktów i sprzętów powszechnie pożądanych w gabinetach stomatologicznych.

Nowości i promocje na Targach DENTAMED®

Na zbliżających się Targach DENTAMED® będzie można przetestować kilkadziesiąt nowości rynkowych, m.in. Well-Root ST Vericom Koreagotową pastę w strzykawce, bioaktywną na bazie bioceramiki (glinokrzemianów wapnia) do wypełniania kanałów korzeniowych; Tomograf CBCT X-MIND PRIMEidealne rozwiązanie dla małych gabinetów; VRN Q6 2.0 skaler ultradźwiękowyurządzenie wolnostojące do przeprowadzania zabiegów bezbolesnego skalingu i piaskowania; VRN VAFU lampę polimeryzacyjną z wykrywaczem próchnicy; BTR PEN narzędzie stomatologiczne do usuwania fragmentów złamanych instrumentów endodontycznych z kanałów korzeniowych; pilnik reciprokalny FKG R-MotionBLANXultranowoczesny mikrosilnik z unikalnymi cechami. To tylko kilka przykładów urządzeń, które pojawią się na stoiskach wystawców. Nie zabraknie również licznych atrakcji. Przez piątek i sobotę firma DENTAL ID zorganizuje Mini Warsztaty Endodontyczne Nikinc Dental – to wyjątkowa okazja do wypróbowania narzędzi przed zakupem, jak i do dyskusji oraz konsultacji ze specjalistą w dziedzinie endodoncji, który regularnie pracuje systemami rotacyjnymi oraz recyprokalnymi Nikinc Dental: PathmaxPro oraz SmartTrack. Na uczestników czekają promocje. Firma PRO-ORTHO zaprezentuje działanie specjalistycznych kleszczy do Alignerów oraz kleszczy do dogięć na łukach ortodontycznych, a przy tym serwować będzie świetną kawę polskiej marki SIPSty przez profesjonalnego baristę.

Szkolenia i wykłady firm w ramach Targów DENTAMED

W ramach Targów DENTAMED® odbędą się również szkolenia i wykłady firm. Udział w spotkaniach jest bezpłatny dla wszystkich uczestników wydarzenia. Podczas 19. edycji wiedzą i doświadczeniem podzielą się przedstawiciele firm: AMADAR, DENTAL ID, DIASYSTEM, INDENT, INFOTEL, NASZA ORTODONCJA, OPTIDENT. Poruszone zostaną m.in. takie tematy, jak: „Skanowanie cyfrowe w gabinecie – co jest naprawdę ważne, a co nieistotne. Sprawdź i porównaj, co oferują skanery PRIMESCAN i RUNYES 3DS”; „Możliwości nowego tomografu CS 9600 i jego nowatorskie funkcje”; „Najnowsze metody odbudowy i regeneracji szkliwa i zębiny oraz skuteczne rozwiązania w walce z nadwrażliwością”; „Cyfrowa rewolucja w ortodoncji – skaner 3800”.

Kontakty

Można zaryzykować stwierdzenie, że sukces gabinetu stomatologicznego zależy od: wyposażenia, wiedzy i… kontaktów. Celem Targów DENTAMED® jest stworzenie dogodnych warunków nie tylko do zapoznania się i zakupu nowoczesnego sprzętu, zdobycia nowych umiejętności, ale również nawiązania znajomości, które z pewnością zaowocują w przyszłości.

Stomatologia to dziedzina, która cały czas się rozwija, a Targi to idealne miejsce, aby zobaczyć, czym żyje branża. Spotkajmy się zatem we Wrocławiu na jednym z najważniejszych wydarzeń branży stomatologicznej.

Wstęp na targi jest bezpłatny. Wystarczy dokonać rejestracji online. https://dentamed2021.exposupport.pl/visitor/register

Szczegółowe informacje o targach i programie szkoleniowym https://targidentamed.pl/pl/

 

Przejdź do następnej strony

Nasi klienci