Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych ze stomatologią

Przechodząc do witryny www.stomatologianews.pl zaznaczając - Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam, że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne, stomatologiczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

Targi KRAKDENT® – największa impreza dla stomatologów już pod koniec marca!

Blisko 300 polskich i zagranicznych wystawców, kilkadziesiąt godzin kursów medycznych, szkoleń, warsztatów oraz Międzynarodowy Kongres Stomatologiczny Dental Spaghetti w ramach KRAKDENT-edu, 65 szkoleń i prezentacji organizowanych przez firmy oraz szereg atrakcji na scenie KRAKDENT MeetUp – tak w skrócie zapowiada się największa w Polsce impreza dla stomatologów, techników dentystycznych, higienistek i asystentek. 29. Międzynarodowe Targi Stomatologiczne KRAKDENT® odbędą się 30.03.-01.04.2023 w EXPO Kraków.

Ludzie. Kontakty. Technologia

Dlaczego warto wziąć udział w Targach KRAKDENT®? Powodów można wymienić wiele, ale najważniejszym jest spotkanie całej branży, która przez trzy dni dzielić się będzie wiedzą, doświadczeniem, nawiązywać nowe i utrwalać dotychczasowe kontakty, poznawać najnowsze trendy, testować produkty i czerpać inspirację na kolejne miesiące. Część osób przyjeżdża też po to, by po prostu dobrze się bawić w branżowym środowisku – w końcu Targi KRAKDENT® organizowane są w Krakowie, mieście oferującym wiele atrakcji. Już dziś możemy zdradzić, iż z myślą o chcących połączyć przyjemne z pożytecznym, organizatorzy przygotowują listę DENTOspotów – polecanych miejsc na kulturalnej i gastronomicznej mapie miasta, które specjalnie dla uczestników Targów KRAKDENT® oferować będą korzystne rabaty.

Międzynarodowy hub

Targi KRAKDENT® budzą zainteresowanie nie tylko wśród polskich, ale i zagranicznych firm. W tym roku udział potwierdzili przedstawiciele m.in. z Austrii, Belgi, Chin, Francji, Korei Płd., Lichtensteinu, Niemiec, Rumunii, Słowacji, Stanów Zjednoczonych Ameryki, Szwajcarii, Włoch, Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Przez trzy dni na stoiskach prezentowane będą najwyższej klasy urządzenia usprawniające codzienną pracę. Firmy prześcigają się w skutecznych rozwiązaniach, dlatego należy stale trzymać rękę na pulsie. Wraz ze wzrostem technologii, rośnie bowiem konkurencja.

Dla każdego coś – nowego!

Organizatorzy Targów KRAKDENT® co roku wprowadzają do programu nowości – tegoroczną będzie Strefa Testów – miejsce, w którym odwiedzający będą mogli przetestować prezentowane produkty oraz poznać szczegóły na ich temat. Targi oferują to, czego zakupy internetowe nie mogą  – wrażenia sensoryczne, które towarzyszą bezpośredniemu obcowaniu z danym rozwiązaniem. Jest to nieoceniona wartość, silnie wpływająca na decyzje zakupowe.

Nowy, lepszy dojazd!

Stałych gości Targów KRAKDENT® z pewnością ucieszy informacja, że ul. Galicyjska wybudowana przez Targi w Krakowie, która do niedawna kończyła się za terenem EXPO Kraków pod koniec 2022 roku została połączona z nową drogą. Oznacza to, że dojazd do EXPO Kraków możliwy jest już nie tylko od ul. Centralnej, ale również od ul. Ciepłowniczej. Komunikację usprawnią ponadto 3 ronda powstałe na nowym odcinku.

Bilety online na targi są dostępne na stronie www.krakdent.pl
Zapisy na Kongres Dental Spaghetti i szkolenia KRAKDENT-edu możliwe są pod linkiem https://krakdent.pl/program-i-wystawcy/szkolenia-krakdent-edu

UWAGA! Uczestnicy szkoleń KRAKDENT-edu mają wstęp bezpłatny przez 3 dni targów.