Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych ze stomatologią

Przechodząc do witryny www.stomatologianews.pl zaznaczając - Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam, że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne, stomatologiczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

Targi KRAKDENT® przełożone na wrzesień

Wprowadzenie w Polsce stanu epidemii, zamknięcie granic państwa, lawinowo rosnąca liczba osób  zarażonych koronawirusem, dramatyczne informacje płynące z USA, Włoch, Hiszpani, Francji oraz ogłoszenie 24 marca przez polski rząd nowych, jeszcze bardziej restrykcyjnych obostrzeń i zakazów oraz wprowadzanie kolejnych – to wszystko sprawiło, że zrealizowanie Targów KRAKDENT® w maju stało się niemożliwe. W trosce o zdrowie gości oraz pracowników, organizatorzy największego spotkania branży stomatologicznej w Polsce, podjęli decyzję o przeniesieniu terminu Targów KRAKDENT® na 3-5 września br.

Warto przypomnieć, że w dniu 3 marca br. Zarząd Targów w Krakowie, jako pierwszy w Polsce organizator targów,  zdecydował o przeniesieniu terminu Targów KRAKDENT® na maj. Wówczas, nawet w najbardziej pesymistycznych scenariuszach nikt nie mógł przewidzieć rozmiaru epidemii, z jaką mierzymy się aktualnie.

– Najważniejszym wyzwaniem dla nas wszystkich jest teraz zahamowanie epidemii. Tak, jak zapewne większość naszych wystawców i gości, zostaliśmy w domach, ograniczamy kontakty i z niepokojem śledzimy doniesienia medialne. Obecna sytuacja jest trudniejsza, niż ktokolwiek mógł przypuścić, a jej rozwój niemożliwy do przewidzenia w najbliższym czasie. Liczymy na zrozumienie naszej decyzji o zmianie terminu Targów KRAKDENT® i w to, że wszyscy będziemy mogli spotkać się we wrześniu w EXPO Kraków. – powiedziała Grażyna Grabowska, Prezes Targów w Krakowie.

 

 

Źródło i zdjęcia: Targi Kraków