Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych ze stomatologią

Przechodząc do witryny www.stomatologianews.pl zaznaczając - Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam, że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne, stomatologiczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

Toruńskie przedszkolaki nie boją się dentysty

Fot. ShutterstockDzięki szeroko zakrojonej akcji profilaktyczno-edukacyjnej prowadzonej przez Wojewódzki Szpital Zespolony im. Ludwika Rydygiera w Toruniu dzieci z przedszkoli w tym mieście mają szansę nie stać się w przyszłości pacjentami z dentofobią. 

Zapobiega temu grupowe odwiedzanie specjalnie przygotowanego gabinetu stomatologicznego placówki, gdzie dzieci w ramach interaktywnej zabawy dowiadują się podstawowych rzeczy na temat próchnicy czy higieny jamy ustnej.

Akcja cieszy się dużym zainteresowanie, zwłaszcza że udział w niej jest bezpłatny. 3, 4, 5 i 6-latkowie otrzymują po wizycie naklejki dzielnego pacjenta, szczoteczki, a także zabawkowy zestaw dentystyczny.

JA, szpital-bielany.torun.pl